به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از شکست نامید کننده شاگردان ساری در بازی با لیون، بازیکنان یووه با خبرنگاران مصاحبه کردند.

لئوناردو بونوچی

“در نیمه اول اشتباه داشتیم … ولی در نیمه دوم بهتر عملکردیم، بازیکنانمان از هم دور بودند و بینشان فاصله زیادی بود. آنها وقتی که ما ده نفره بودیم حملات خود را بیشتر کردند و موفق به گلزنی شدند، اما اول باید هوشیار باشیم حالا فکر می کنیم در بازی روز یکشنبه پیروز باشیم و سپس او در مورد بازی برگشت گفت: ما باید کاملاً پیشرفت کنیم.”

دنیلو

“نباید در چنین شب مهمی مسابقه را واگذار میکردیم: ما همیشه باید مثل نیمه دوم بازی کنیم، نگه داشتن توپ و بازی کوتاه. ما وظیفه داریم در دیدار برگشت شجاعت بیشتری در مقابل هواداران خود نشان دهیم.”

ووچیخ شچسنی

ما در نیمه اول اشتباه داشتیم و با نظم کمی بازی کردیم. در نیمه دوم بهتر بودیم، اما اکنون باید با بازی خوبی که در نیمه دوم این بازی انجام دادیم همه چیز را در بازی برگشت دوباره بدست بیاوریم.”

مائوریتزیو ساری

“توضیح دادن برای اینکه چرا گردش توپ در نیمه اول انقدر کم بود، دشوار خواهد بود: از این طریق تیم ها حمله می کنند و شما رنج می برید. ما قدرت تهاجممان را از دست دادیم، با توجه به اینکه به طور موقت ده نفره بودیم پس از دریافت گل ناراحت شدیم. در طول بازی تحرک داشتیم ولی گردش توپ برای ما درصد پایین‌تری داشت و ما اغلب از بیشتر موقعیت ها دور بودیم. در نیمه دوم رشد بهتری داشتیم و بهتر حرکت کردیم، تلاش برای بازیابی مجدد نتیجه در نیمه حریف، به ما اجازه داد آنها را در زمین خود حبس کنیم. در روز های آتی تمرینات سخت‌تری را برای کسب نتیجه‌ای بهتر در بازی برگشت برگزار خواهیم کرد.”

آرون رمزی

“می دانستیم که بازی دشواری در پیش داریم، اما مطابق آنچه می خواستیم بازی نکردیم. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، اما من اطمینان دارم که شرایط بهتری خواهیم داشت زیرا ما یک گروه متحد هستیم. این تنها نصف راه بود، اکنون ما سخت‌تر تمرین می کنیم. بیایید روی خودمان تمرکز کنیم و بهتر از آنچه امروز انجام دادیم عمل کنیم: در روز یکشنبه به مصاف اینتر خواهیم رفت. برای بازی برگشت مقابل لیون می خواهیم نتیجه ای مطلوب در مقابل هواداران کسب کنیم.”