به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – کریستیانو رونالدو پس از شکست در برابر لیون در مصاحبه با خبرنگاران از انگیزه خود برای بازی با اینتر خبر داد.

بازی در لیگ قهرمانان آسان نیست

“این اتفاق در فوتبال رخ میدهد. ما از این پیروزی خوشحال نیستیم، این طبیعی است. بازی های لیگ قهرمانان اروپا سختی مخصوص به خودشان را دارند، در بازی اول ناکام بودیم. اما هنوز بازی برگشت را در خانه پیشرو داریم. مطمئن هستیم که می توانیم نتیجه را تغییر دهیم و به مرحله بعدی برویم، اولویت ما در حال حاضر پیروزی در بازی های آینده است و بازی در لیگ قهرمانان نیز فرا خواهد رسید. ما با آرامش و تمرکز و برای بازی های بعدی آماده هستیم.”

“مسابقات لیگ قهرمانان سخت ترین رقابت در فوتبال است. تمام تیم ها با آمادگی وارد مسابقات میشوند. بازی آسانی وجود ندارند اما همانطور که قبلاً گفتم بازی آماده بازی خانگی هستیم. ما از کسب نتیجه اول ناامید شده ایم، اما من مشتاقانه منتظر مرحله دوم هستم و اطمینان دارم که می توانیم آن را پشت سر بگذاریم.”

تمرکز برای بازی با اینتر

“بازی بزرگی در پیش داریم، این یک دربی است. همانند بارسلونا – رئال مادرید که یکشنبه به مصاف یکدیگر میروند بازی برابر اینتر نیز بازی بزرگی خواهد بود. بازیکنان زیادی دوست دارند در این بازی حضور داشته باشند. مقابل اینتر عملکرد خوبی خواهیم داشت، در این بازی مقابل تیمی فوق العاده و یک مربی فوق العاده قرار میگیریم. ما از اینکه هواداران ما در کنارمان نیستند خوشحال نیستیم، اما همه تلاشمان را می کنیم که نبود طرفداران در برد تیممان تاثیر گذار نباشد. در این بازی خانگی پیروز خواهیم شد و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.”

رکورد های کریستیانو رونالدو

“رکوردها از راه میرسند، من رکوردهای زیادی دارم که به طور طبیعی کسب شده اند. راستش را بخواهید نگران این موضوع نیستم. رکوردهای خوبی تا کنون کسب کرده ام و از آن خوشحالم. اما این اولویت من نیست. اولویت اول من خوب بازی کردن و پیروزی در بازی ها است، به همراه هم‌تیمی هایم و در کنار هم تلاش میکنیم تا شانس زیادی برای پیروز شدن در بازی ها داشته باشیم.”

“۱۰۰۰ بازی به معنای فداکاری، سخت کوشی و استعداد موفقیت خوبی برایم است. بازی در ۱۰۰۰ بازی در ۳۵ سالگی کار ساده ای نیست و بنابراین من خیلی خوشحالم. امیدوارم صدها بازی دیگر نیز انجام دهم، این رکورد برای هر بازیکن میتواند خوب باشد. اما مهمترین چیز این است که پیروز میدان شوید و در صدر لیگ باشید.”