فردا یوونتوس در دربی ایتالیا پشت درهای بسته به مصاف اینتر می رود. به گفته ساری این بازی یکی از بالاترین سطح بازی ها در سری آ است و آنها اهمیت پیروزی در این بازی را میدانند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ساری در مصاحبه خصوصی با شبکه یوونتوس اینگونه سخنان خود را شروع کرد: “این بازی یکی از زیباترین بازی ها خواهد بود و این واضح که دیدار یوونتوس – اینتر در سطح کلاس A یکی از بی نظیر ترین بازی هاست. بعد از ۲ جابجایی در نقل و انتقالات که انجام شد اینتر در این لیگ مثل ما به تیمی محبوب تبدیل شد. به خاطر همین این بازی در واقع از نظر امتیازی در جدول بسیار حائز اهمیت است.

– مهمترین تکنیک های بازی؟
این مسابقه از لحاظ تکنیکی بازی سختی است. زیرا اینتر از لحاظ تکنیکی حریف قدری است ولی با این حال دو تیم خصوصیاتی دارند که می توانند در بازی برای یکدیگر خطر ایجاد کنند. ما آماده سازی کامل را برای این بازی انجام داده ایم پس بازی سختی را برای رغیب رقم خواهیم زد.

– سطح تمرینات
بازیکنان مصدوم ما در تمرینات بهبود کامل خود را مخصوصا در چند روز گذشته پیدا کردند. ما شوت زن های خیلی قهاری داریم و با این خصوصیات خاص، به همین خاطر تیم متفاوتی نسبت به اینتر هستیم.

– هزارومین بازی کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو بازیکن فعالی است و نگرانی‌ای در مورد او نداریم و این بازی دستاوردی بزرگی برای اوست و امیدوارم که بتواند در این بازی گلزنی کند. امیدوارم که هم‌تیمی های او برروی گلزنی وی تاثیر داشته باشند تا او بتواند این موفقیت را کسب کند.