ساری: “یک پیروزی مهم”

خبرنگار: مدیر

امشب شاهد بازی خوبی از بازیکنان یوونتوس بودیم و تصمیم صحیح مائوریتزیو ساری نتیجه بازی را پایدار تر کرد. بعد از مسابقه، آقای ساری رضایت خود را از این بازی اعلام کرد: “یک پیروزی مهم، حتی اگر از نظر تئوری هنوز بازی های زیادی برای بازی وجود داشته باشد. مسیر هنوز طولانی است اما امشب بازیکنان کیفیت خوبی به داشتند. در اواخر بازی از کمبود انرژیمان ناراحت بودیم: کسانی که بهتر بودند (از نظر جسمی) به میدان رفتند.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – نتیجه بازی در نیمه دوم رقم خورد: “آنها در نیمه اول بازی بسیار خوبی داشتند. خوب بازی کردیم و گلزنی هم کردیم و به حریف اجازه تحرک ندادیم: من از این واقعیت که به تیم خطرناکی مانند اینتر اجازه تحرک خیلی کمی دادیم بسیار راضی هستم.”

وی ادامه داد: “حضور کوادرادو در خط دفاعی قدرت زیادی به ما میدهد: به همین دلیل داگلاس در شروع بازی در هافبک راست ایفای نقش کرد. و بعد، این توانایی خوبی است که بتوانیم کارت شانس با اسم دیبالا را وارد بازی کنیم، زیرا وقتی پائولو وارد میدان می شود شروع به ویرانگری میکند. ایگواین؟ او فداکاری زیادی کرد و یک حرکت دفاعی عالی نیز انجام داد.”