یوونتوس با غلبه بر نرآتزوری در ورزشگاه آلیانز با نتیجه ۲ بر ۰ به صراحت دربی ایتالیا را فتح کرد. رمزی و دیبالا نویسندگان این دو گل، هر دو در نیمه دوم با کمک به یوونتوس توپ و میدان را فتح کردند و در حقیقت حرفی را برای حریفان خود بجای نگذاشتند. گل زیبای دیبالای آرژانتینی ثابت کننده برتری بیانکونری ها در میدان بود. بیایید دوباره گل #لا_جویا را ببینیم.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بازیکنان یوونتوس در محوطه جریمه توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازیکنان اینتر با تحمل فشار زیاد بازی، سعی در مهار توپ داشتند. وقتی هیگواین توپ را از نزدیکی خط میانی میرباید، حمله‌ی یوونتوس با سرعت فوق العاده ای شروع به پیشروی میکند: پاس تک ضرب متئودی برای کریستیانو رونالدو به پاسی تک ضرب برای بنتانکور تبدیل شد و از آنجا برنامه ریزی یک ضد حمله به سمت نیمه زمین اینتر شروع شد.

جایگیری دیبالا در قسمت بالا سمت راست زمین، ساخت موقعیتی مطلوب و پیشروی تا جلوی دروازه حریف، بازیکنان اینتر را با فشاری زیاد به عقب نشینی فوری مجبور کرد.

دیبالا با هوش بالای خود توپ را تا پشت محوطه جریمه اینتر جلو برد و با یک و دو سریع با رمزی خود را صاحب موقعیت گلزنی ۱۰۰ درصد کرد. جایگیری خوب هیگوآین بازیکنان اینتر را گیج کرده بود، این حمله حاصل برنامه ریزی زیبای CR7 بود.

دیبالا در میان پرس دفاعی با کمک رمزی بعد از یک دریبل عالی و انداختن توپ روی پای چپ، دروازه هندانوویچ را به زیباترین شکل ممکن گشود.