فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس در حالی که از تصمیمات غافلگیرانه مائوریتزیو ساری حمایت کرد، بازی کردن در پشت درهای بسته را “عجیب و غم انگیز” دانست.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – یووه فشار زیادی آورد تا این بازی در هفته گذشته به جای بازی در پشت درهای بسته به تعویق بیفتد، اما اپیدمی کورونا ویروس به سرعت افزایش یافت و اکنون تمام مسابقات سری آ در این شرایط برگزار خواهد شد.

وی به خبرنگاران اسکای اسپورت گفت: “بازی کردن فوتبال در این شرایط کمی عجیب و غم انگیز است، برای هواداران و بازیکنان ناراحت کننده است، زیرا بازیکنان تمام هفته منتظر بازی می شوند تا از آن لذت ببرند. این خیلی غم انگیز است.”

“ما دیروز در ورزشگاه خالی تمرین کردیم تا به اوضاع عادت کنیم، اما صادقانه بگویم واقعاً فکر نمی کنم که بتوانیم به آن عادت کنیم.”

بعد از نشست اضطراری روز سه شنبه با تیم های لیگ سری آ، فدراسیون فوتبال ایتالیا، انجمن بازیکنان و وزیر ورزش به احتمال فراوان ادامه فصل سری آ متوقف شود.

“موضع ما این است که یوونتوس به آنچه مقامات اعلام می کنند احترام می گذارد. همه ما دوست داریم بازیکنان در شرایط مطلوب بازی کنند، اما همه ما می دانیم که این شرایطی برای همه است و باید با مسئولیت پذیری با آن رفتار کنیم تا به سریعترین زمان ممکن از گذشت آن اطمینان حاصل کنیم.”

از پاراتچی در مورد برخی از تصمیمات مائوریتزیو ساری و کنار گذاشتن میرالم پیانیچ و پائولو دیبالا در این بازی سوال شد: “سرمربی تیم را هدایت میکند، هر هفته تصمیمات سختی می گیرد، اما آنها همیشه درست هستند. ما این فصل بازی های بسیار خوبی را با ترکیب و سیستم های مختلف انجام دادیم، بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نداریم.”