در این لحظات حساس، می خواهیم تلاش کنیم و سهم خود را در مبارزه با این ویروس داشته باشیم. باشگاه یوونتوس می خواهد عملکرد خالصانه خود را انجام دهد.

چند روز پیش بود که تصمیم گرفته شد غذایی که برای پذیرایی از تماشاگران ورزشگاه آلیانز در دیدار نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا بین دو تیم یوونتوس – میلان در نظر گرفته شده بود به نیازمندان اهدا شد.

اکنون باشگاه یوونتوس می خواهد در این زمینه فعالیتش را ادامه دهد. با نظارت باشگاه، بازیکنان تیم اول و بانوان یوونتوس تصمیم گرفته اند با حمایت از منطقه پیمونت برای خرید تجهیزات پزشکی و برای پشتیبانی از مراکز درمانی و تمام کادر پزشکی که در این چند هفته گذشته، شب و روز کار کرده اند کمک مالی جمع آوری کنند.

اولین کمک مالی به مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ یورو، به طور مشترک توسط باشگاه و بازیکنان با پیام آگاهی بیشتر جمع آوری شد: “DistantiMaUniti#” (دوردست اما متحد). ما می توانیم در این جدال با رعایت قوانین برای جلوگیری از شیوع ویروس پیروز شویم.

همه می توانند ایفای نقش کنند. کمک برای جمع آوری کمک مالی بسیار ساده است: کافی است روی صفحه کمپین در پرتال gofundme.com کلیک کرده و بر روی دکمه “کمک مالی” کلیک کنید.

کمک های مالی جمع آوری شده برای “پشتیبانی اضطراری کورناویروس در پیمونت” فرستاده میشوند. با رفتن به صفحه کمپین، می توان حداقل ۵ یورو اهدا گنید (هیچ کمیسیونی وجود ندارد، اما هزینه های اختیاری می تواند در مرحله حمایت مالی اضافه شود).

علاوه بر این، در این روزها که ماندن در خانه ضروری است، برای همه هواداران باشگاه یوونتوس استفاده از تلویزیون یوونتوس به مدت ۳۰ روز رایگان خواهد بود. کد را در مرحله پرداخت وارد کنید: JUVE30DAYS هر نفر به مدت یک ماه دسترسی رایگان به این پلتفرم خواهد داشت.

حمایت مالی