آمار و حقایق یووه تا اینجای فصل

خبرنگار: مدیر

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از پیروزی بزرگ یوونتوس در دربی ایتالیا در روز یکشنبه که شاهد جهش بیانکونرو ها به رتبه اول جدول رده بندی بودیم، بازی های این فصل به وقفه افتاد.

رتبه تیم بازی برد م ب گل-ز گل-خ تفاضل امتیاز
۱ یوونتوس ۲۶ ۲۰ ۳ ۳ ۵۰ ۲۴ ۲۶ ۶۳
۲ لاتزیو ۲۶ ۱۹ ۵ ۲ ۶۰ ۲۳ ۳۷ ۶۲
۳ اینتر ۲۵ ۱۶ ۶ ۳ ۴۹ ۲۴ ۲۵ ۵۴
۴ آتالانتا ۲۵ ۱۴ ۶ ۵ ۷۰ ۳۴ ۳۶ ۴۸
۵ آاس رم ۲۶ ۱۳ ۶ ۷ ۵۱ ۳۵ ۱۶ ۴۵
۶ ناپولی ۲۶ ۱۱ ۶ ۹ ۴۱ ۳۶ ۵ ۳۹
۷ میلان ۲۶ ۱۰ ۶ ۱۰ ۲۸ ۳۴ ۳۶
۸ ورونا ۲۵ ۹ ۸ ۸ ۲۹ ۲۶ ۳ ۳۵
۹ پارما ۲۵ ۱۰ ۵ ۱۰ ۳۲ ۳۱ ۱ ۳۵
۱۰ بلونیا ۲۶ ۹ ۷ ۱۰ ۳۸ ۴۲ ۳۴
۱۱ ساسولو ۲۵ ۹ ۵ ۱۱ ۴۱ ۳۹ ۲ ۳۲
۱۲ کالیاری ۲۵ ۸ ۸ ۹ ۴۱ ۴۰ ۱ ۳۲

واقعیت‌های نمایان از فصل

از فصل ۲۰۰۰/۰۱ به بعد، باشگاه یوونتوس شش بار توانسته است ۲۰ پیروزی در ۲۶ بازی اول لیگ پیروزی کسب کند: فقط سه تیم دیگر به این آمار دست یافته اند (اینتر، میلان و ناپولی هر کدام یکبار).

بیانکونری تاکنون در مجموع بیشترین امتیاز خود را مقابل تیم هایی کسب کرده است که در نیمه اول جدول حضور دارند: ۳۰ امتیاز.

باشگاه یوونتوس در بازی های خانگی خود تاکنون ۳۴ بازی در سری آ (۲۹ برد، ۵ تساوی) را بدون باخت پشت سر گذاشته است، تقریبا دو برابر بیشتر از تیم لاتزیو با ۱۵ بازی.

بانوی پیر در این فصل بیشترین امتیاز را در خانه خود کسب کرده است: ۳۷ امتیاز، یک امتیاز بیشتر از تیم لاتزیو که یک بازی خانگی دیگر نیز دارد.

یوونتوس در بازیهای این فصل، تنها یک گل از لاتزیویی که کمترین گل خورده را تا به اینجای کار نسیب خود کرده، دریافت کرده است، فقط یک گل.

یوونتوس با رکورد ۱۳۳ دقیقه بدون دریافت گل، کمتر از سایر تیم های لیگ گل خورده است.

یوونتوس با میانگین ارسال حداقل ۱۰ پاس در هر بازی سری آ بیشترین آمار را اختیار دارد (۴۶۱ پاس، تقریباً به طور میانگین ۱۸ پاس در هر مسابقه).

یوونتوس بعد از ناپولی بیشترین درصد چرخش توپ را در اختیار دارد: ناپولی با هدایت مائوریزیو ساری در سه فصل قبلی خود همیشه بهترین چرخش توپ در سری آ را داشته است – در حقیقت در این فصل از بازی های سری آ یوونتوس با ۵۹٫۳ درصد بهترین عملکرد خود را از سال ۲۰۱۱/۱۲ ارائه داده است.

یوونتوس با ۸۸ درصد بهترین درصد پاس های موفق در لیگ را در اختیار دارد.