به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در آستانه انتظار برای بازگشت بازیکنان باشگاه یوونتوس به زمین مسابقات، آمار تیم بانوان یووه را تا به اینجای فصل بررسی خواهیم کرد.

آمادگی

۰ – بانوان یووه در ۱۶ بازی ای که در این فصل انجام دادند در حال حاضر حتی یک شکست هم متحمل نشده اند. آنها تنها تیم بدون شکست در سری آ بانوان هستند.

۲ – شاگردان ریتا گوارینو تنها در دو بازی نتوانستند حداکثر امتیازات کسب شدنی را دریافت کنند، تساوی در برابر فلورنتیا و میلان.

۷ – شماره هفت خوش شانس! این تعداد نشان دهنده تعداد پیروزی های پیاپی بانوان در لیگ است. این روند در ماه نوامبر مقابل رم شروع شد و در ژانویه با تساوی مقابل فلورنتیا به پایان رسید.

۱۴ – با در نظر گرفتن عدد فوق، بانوان یووه با ۱۴ پیروزی – سه پیروزی بیشتر از فیورنتینا، میلان و رم (با ۱۱ برد) در صدر لیگ قرار گرفته است.

۱۸ – با در نظر گرفتن زمانی که آخرین شکست را متحمل شدند (۲-۱ مقابل ساسولو در ۲۷ مارس ۲۰۱۸) در حال حاضر بانوان یووه تا کنون ۱۸ بازی بدون شکست را پشت سر گذاشته اند.

گلزنی

۶ – والنتینا چرنویا در یکی از بهترین فصل های خود با پیراهن یوونتوس لذت می برد و در مجموع شش گل به نام خود به ثبت رسانده است. او دومین گل برتر این تیم را به ثمر رسانده است.

۷ – بیانکونرها در این فصل تنها در یک بازی لیگ موفق به گلزنی نشده اند، این در حالی است که در پرگل ترین دیدار هفت گل مقابل اروبیکا به ثمر رساندند. در واقع این بیشترین گلی نیست که آنها در این فصل به ثمر رسانده اند، زیرا آنها هشت گل مقابل کیه‌وو فورتیتودو در جام حذفی ایتالیا به ثمر رساندند.

۱۶ – ۱۶ از ۱۶٫ این تعداد گلهایی است که کریستیانا جیرلی در همین تعداد بازی در سری آ به ثمر رسانده است. او در حال حاضر بهترین گلزن سری آ بانوان ایتالیاست، ساباتینو (۱۲ گل) از ساسولو در رتبه بعدی قرار دارد.

۴۸ – به طور کلی در این فصل شاگردان گوآرین فرم گلزنی بسیار خوبی داشتند و در این فصل در مجموع ۴۸ گل به ثمر رساند و فقط ۱۰ گل دریافت کردند. آنها تاکنون بیشترین گل را به ثمر رساندند و بهترین مدافعان لیگ را داشته است.

نکته ها

۴ – تنها امتیاز هایی که یوونتوس در این فصل از دست داده است، دو امتیاز برابر میلان و دو امتیاز مقابل فلورنتیا.

۲۱ – گوارینو در این فصل حداکثر امتیاز را در خانه کسب کرده است: ۲۱ امتیاز از یک ۲۱ امتیاز ممکن.

۲۳ – بیانکونرِ دو بازی بیشتر در زمین حریف انجام داده است و در این بین ۲۳ امتیاز از ۲۷ امتیاز ممکن را کسب کرده است. آنها در این فصل دو بازی بیشتر از بازی های خانگی میهمان تیم حریف بوده اند.

۴۸ – به طور کلی قهرمانان اسکودتو فصل گذشته تا به اینجای فصل، با ۴۴ امتیاز از ۴۸ امتیاز ممکنه صدر نشین سری آ هستند: تساوی مقابل فیورنتینا و میلان (۴ امتیاز کسب نشده).