به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – خانواده آنیلی و شرکت های مجموعه ای این خانواده، اقداماتی را به جهت کنترل شرایط اضطراری ویروس کرونا ۲۰۱۹ در پیش گرفتند. طبق هماهنگی با اداره حفاظت مدنی ایتالیا، سران این تیم حمایت خود را از خدمات درمانی ملی ایتالیا برای مراقبت از بیماران و کمک بیشتر به کسانی که در حال حاضر در شرایط مطلوبی نیستند و البته پزشکانی که برای مهار این بیماری تلاش زیادی داشتند و یا خواهند داشت اعلام کرد.

جزئیات:

– با پیش آمدن موقعیت مدیریت اضطراری در تمام ایتالیا، خانواده آنیلی به همراه بنیاد های اسپکیو دی تمپی و لا استامپا (سازمانی برای کمک های اجتماعی در منطقه پیمونته) با تلاش برای سلامتی منطقه و نیازهای اجتماعی در شهر تورین و پیمونت، به اداره حفاظت مدنی ایتالیا کمک مالی ۱۰ میلیون یورویی کرد.

EXOR و شرکتهای تابع آن اتومبیل های فیات کرایسلر، فراری و CNH صنعتی (Case and New Holland Industrial) – همراه با شرکت های خارج از این گروه خانوادگی، از جمله برند پوشاک و لباس آقایان Ermenegildo Zegna و گروه Pesenti – در کل ۱۵۰ دستگاه تهویه را در کنار سایر تجهیزات پزشکی از تأمین کنندگان مختلفی از خارج کشور ایتالیا تهیه و خریداری کردند و در حال آماده سازی برای حمل و نقل هوایی فوری آنها به ایتالیا هستند.

شرکت اجاره بلند مدت خودرو Leasys (بانک FCA) برای کمک به صلیب سرخ ایتالیا و انجمن ملی ایتالیا برای کمک های عمومی (ANPAS) برای توزیع مواد غذایی و دارو به بیماران، سالمندان و افرادی که در سرتاسر ایتالیا نیازمند کمک هستند، سیستمی برای حمل و نقل این وسایل تهیه کرده است.

EXOR، بانک FCA، فراری و CNH صنعتی (Case and New Holland Industrial) به جهت ارائه خدمات به این کشور برای شناسایی تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی و درمانی در سطح بین المللی، مکاتباط نزدیکی با وزارت دفاع ایتالیا خواهند داشت – رایگان – در این کار برای تسریع کمک‌رسانی و واردات به ایتالیا، از امور مربوط به گمرک کمک گرفته میشود.

در حال حاضر علاوه بر این موارد، ابتکارهای دیگری نیز انجام میشود:

– #دورامامتحد #DistantiMaUniti، ابتکاری برای جمع آوری کمک های تبلیغاتی توسط باشگاه فوتبال یوونتوس، حمایت های جمع شده به صورت زنده از طریق سایت gofundme قابل مشاهده است.

– #مدرسه_می_مانم #restoascuola، ابتکار دیگری از بنیاد آنیلی برای پشتیبانی از تدریس از راه دور در مدارس، به ویژه برای آن دسته از دانش آموزانی که موانع بیشتری برای یادگیری دارند که به همراه بنیاد لا استامپا و اسپکیو دی تمپی و روزنامه لا استامپا، ترویج داده می شود.