لئوناردو بونوچی در ارتباط تصویری در تلویزیون باشگاه یوونتوس اعتراف کرد که “شاهد روزها دشواری هستیم” اما تایید می کند که ایزوله سازی خانگی برای کارمندان یوونتوس که علائم ویروس کرونا را نداشتند پایان یافته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – از دو هفته گذشته بعد از اینکه دانیله روگانی اولین بازیکنی بود که در سری آ به ویروس کرونا مبتلا شد، تمام بازیکنان یووه قرنطینه شدند.

در کل سه بازیکن از یووه (روگانی، بلیز ماتویدی و پائولو دیبالا) به این ویروس مبتلا شده اند، اما بونوچی به همگان اطمینان داد که در بدترین حالت پشت بیانکونری خواهد ایستاد!

خلاصه مصاحبه بونوچی در تلویزیون یوونتوس:

“خوبم، روزهای سخت در حال سپری شدن است: امروز قرنطینه خانگی به پایان خواهد رسید. هیچ علائمی نداشتم  و تا اینجای کار خوش شانس بودم.”

“همراه فرزندان و همسرم در خانه هستیم، روزهای کذایی را گذراندیم و زیاد حوصله نداریم. من مثل پسرم لورنزو در باغ بازی میکردیم.”

“این فعالیت های چیزهایی هستند که امروزه کمتر دیده میشود، بنابراین من را به تحرک درآورد. ما تصمیم گرفتیم که با این شرایط یک بار در روز این بازی را انجام دهیم.”

وی گفت: “هر روز صبح با تمریناتی که انجام میدهیم، پیامی دریافت می کنیم. من معمولاً حدودا ساعت ۳ بعد از ظهر تمرینم را شروع می کنم، بدر ابتدا با حرکت دوچرخه تمرین خود را شروع میکنم، پس از آن با کمی حرکت کششی، بر روی عضلات شکم کار میکنم.”

“به اندازه کافی برای داشتن شیب در باغم خوش شانس هستم. این می تواند برای دویدن مفید باشد.”

این مدافع ایتالیایی سپس در مورد برخی از قسمت های زندگی شخصی خود گفتگو کرد: “من چکو زالونه [بازیگر] را خیلی دوست دارم، من به ماهیگیری علاقه زیادی دارم و وقتی کودک بودم اغلب با پدربزرگم به ماهی گیری می رفتم.”

“مطمئناً وقتی پسرم ماتئو آن دوره بد زندگی را پشت سر گذاشت هیجان انگیزترین لحظه زندگی را تجربه کردم، اکنون حال او خوب است.”