باتوجه به اخبار منتشر شده توسط روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، سران یوونتوس برای تمدید قرارداد با جورجو کیه لینی با وی مذاکره خواهند کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این روزنامه تاکید می کند که بی بی سی یوونتوس (جیانلوئیجی بوفون، لئوناردو بونوچی و جورجو کیه لینی) در حال تصمیم گیری برای آینده خود با بانوی پیر هستند.

بوفون و کیه لینی هر دو در حال انعقاد قراردادهای خود هستند، اما گزارش های قبلی نشان داده است که دروازه بان کهنه کار یووه در فصل آینده ۴۳ ساله خواهد شد قبلا موافقت خود را برای تمدید قرارداد با بیانکونری را اعلام کرده است.

اکنون، این روزنامه ادعا می کند که کاپیتان یووه نیز قبلا توافق جدیدی را با سران باشگاه برای تمدید قراداد حاصل شده است و فقط امضای وی برای رسمی بودن آن مانده است. قرارداد فعلی کیه لینی در سال ۲۰۲۰ منقضی خواهد شد.

کیه لینی در اولین بازی این فصل با مشکل مصدومیت از ناحیه زانو دست و پنجه نرم کرد و اخیرا قبل از تعلیق لیگ به میادین بازگشت.

وی در حال حاضر پس از مصدومیت در اولین بازی مسابقات سری آ مقابل پارما، سه بازی با پیراهن بیانکونری انجام داده و یک بار (در بازی اول مقابل پارما) گلزنی کرده است.