پائولو دیبالا مهاجم یوونتوس در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس از بهبود یافتن وضعیتش خبر داد و اعلام کرد که هیچ تردیدی برای ثبت قرارداد با بیانکونری نداشته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این بازیکن ۲۶ ساله یک هفته قبل از مثبت اعلام شدن آزمایش کرونایش در قرنطینه بود.

دیبالا به کانال تلویزیونی یووه گفت: “اکنون خیلی بهتر هستم، اما چند روز پیش علائم شدیدی داشتم.”

اکنون می توانم حرکت کنم، راه بروم و سعی می کنم تمرین کنم. چند روز پیش وقتی سعی کردم این کار را انجام دهم احساس کردم کمی سنگین هستم، اکنون حالم بهتر است، سریع خسته میشدم و ماهیچه هایم گوفته میشد. اکنون من بهتر هستم و اوریانا (دوست دختر او) هم اوضاع بهتری دارد.”

دیبالا تصاویر خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و مجموعه وسیع پیراهن های فوتبال خود را به نمایش گذاشته است.

وی ادامه داد: “من به دقت از آنها محافظت می کنم. به سه پیراهن علاقه ویژه ای دارم – پیراهن بوفون در ۱۲۰مین سالگرد یووه، پیراهن مسی و رونالدو. خوشبخت هستم که با دو قهرمان بزرگ چون جیجی و کریستیانو بازی کنم.”

دیبالا در خصوص انتقالش از پالرمو به یوونتوس گفت: “هرگز دو بار در مورد پیشنهاد یووه فکر نکردم، در آغوش گرفتن مادرم اولین کاری بود که کردم.”

“انگار دیروز بود من تمام ماجرا را به یاد دارم: در خانه‌ام در پالرمو بودم، باشگاه های زیادی به من علاقه داشتند، منتظر بودم هیچ پیشنهادی را رد نکردم. یک روز بعد از ناهار، مدیر برنامه هایم زنگ زد و اعلام کرد که از باشگاه یوونتوس با من تماس می گیرند. اندکی بعد با پاراتیچی صحبت کردم.”

“مسابقه برابر اینتر؟ بازی حیرت انگیزی داشتیم، هواداری وجود نداشت و بازی سردی شاهد بودم. رمزی پاس خوبی به من داد: در کنار او بهتر بازی می کن ، او در این پست عملکرد بسیار خوبی دارد.”