موافقت رونالدو برای کاهش دستمزد

خبرنگار: مدیر

جورجیو کیه لینی کاپیتان ارشد تیم فوتبال یوونتوس با هم تیمی های خود برای کاهش دستمزد صحبت کرده است و با برخی از آنان نیز به توافق رسید. کریستیانو رونالدو از جمله بازیکنانی است که این پیشنهاد را پذیرفته و به سران یووه درخواست کاهش ۳.۸ میلیون یورو از قرارداد خود را ارائه داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – تیم و کارمندان بیانکونری دوره قرنطینه ۱۴ روزه خود را به پایان رسانده اند و این در حالی است که درب های کمپ تمرینی کانتیناسا هنوز بسته است و بازیکنان به تمرین در خانه خود ادامه میدهند.

توتواسپورت اعلام کرد کیه لینی کاپیتان باشگاه که در هتل یوونتوس مانده است، بعد از صحبت با رئیس آنیلی و فابیو پاراتیچی، با کلیه اعضای ارشد تیم تماس ویدیویی برقرار کرد.

وی ابتدا با اعضای ارشد تیم یعنی جیجی بوفون، لئوناردو بونوچی و کریستیانو رونالدو صحبت کرد. کیه لینی از آنها خواست تا در این شرایط و بحران ویروس کرونا در ایتالیا، سایر هم‌تیمی هایشان را نیز مجاب به کاهش دستمزد کنند.

عمدتا به این دلیل که گزینه های روی میز متفاوت هستند، گفتگوها و بحث ها با تمام بازیکنان هنوز تمام نشده است، اما به طور کلی به نظر می رسید که همه بازیکنان در این زمان بحرانی که تمرین و بازی ها معلق شده اند، دستمزد خود را کاهش دهند.

انتظار می رود که این کاهش متناسب باشد و به تبع آن، بازیکنانی که دستمزد بیشتری نسبت با سایر بازیکنان دریافت میکنند، از جمله کریستیانو رونالدو که ۳.۸ میلیون یورو از دستمزد خودش را کاهش داد، با کاهش بیشتری روبرو میشوند.