داگلاس کاستا وینگر باشگاه یوونتوس اعلام کرد بازیکنان در مورد کاهش دستمزد برای کمک به بانوی پیر گفت‎وگو کرده اند. وی گفت: “باشگاه مسئول ویروس نیست.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – به دلیل ویروس همه گیر کرونا، دیروز بازیکنان بیانکونری موافقت خود را برای کاهش دستمزد اعلام کردند.

وینگر برزیلی مدعی شد که بازیکنان تیم “سردرگم” هستند و نمی دانم که آیا این کمپین دوباره تکرار می شود یا خیر، اما واضح است كه با باشگاه به توافق رسیده اند و می دانستند كه در شرایط سخت باید به بانوی پیر كمک كنند.

داگلاس کاستا به خبرنگاران برزیلی اسپورته انتراتیو (ورزش همگانی – برزیل) گفت: “نمی دانم چه زمانی از ما خواسته می شود كه به تورین برگردیم، در حال حاضر ما کاری انجام نمیدهیم، اما در خانه تمرین میکنیم.”

“مسئله حقوق و دستمزد پیچیده است زیرا وقتی از بازیکنی درخواست کاهش دستمزد میشود، بازیکن گله می کند.”

“ما در مورد همه چیز با یکدیگر بحث کردیم و می دانستیم که هر زمان ممکن است اوضاع بدتر شود و این مورد نیز بر درآمد ما تأثیر خواهد گذاشت.”

“ما از آن آگاه هستیم، این چیزی است که همه تیم ها را تحت تأثیر قرار داده و باشگاه ما مقصر نیست، باشگاه مسئول این ویروس نیست. هیچ کس گوی کریستالی برای پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد نداشت و تمام فعالیت های ورزشی متوقف شده اند، نه فقط فوتبال.”

“ما منتظر هستیم تا اوضاع در ایتالیا بهتر شود. قرار بود در تاریخ ۳ آپریل برگردیم، اما من با کاپیتان صحبت کردم [جورجیو کیه لینی] و او گفت اگر همه چیز خوب پیش برود تا ۱۵ یا ۲۰ آپریل بر خواهیم گشت.”

“همه چیز گیج کننده شده است. من در حال حاضر با خانواده‌ام در خانه هستم. خوب است که بتوانیم مدتی را فقط با خانواده بگذرانیم، زیرا شما نمی توانید در این روز ها با هر کس دیگری همراه باشید.”