پائولو دیبالا تمایل دارد قراردادش را با یوونتوس تمدید کند، این در حالی است که سران باشگاه وی را به عنوان کاپیتان آینده تیمشان می‌نامند.

تابستان گذشته شایعات زیادی در خصوص انتقال La Joya (الماس) به منچستریونایتد یا تاتنهام شنیده شد، این درحالی بود که او از این شایعات دوری میکرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – روزنامه گتزتا دلو اسپورت در گزارشی نوشت، عملکرد خوب دیبالا در این فصل چه زمانی که به عنوان بازیکن ثابت وارد میدان شده بود و چه از روی نیمکت، مائوریتزیو ساری و مدیریت باشگاه را متقاعد کرد که یووه بدون او عملکرد خوبی نخواهد داشت.

قبل از اینکه بازی های لیگ به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق بیفتد، سران باشگاه یوونتوس اعلام کرده بودند که به دنبال تمدید قرارداد دو ساله با این بازیکن آرژانتینی هستند.

لا جویا جوانترین مهاجم یووه است و بعد از کریستیانو رونالدو تعیین کننده ترین بازیکن تیم به حساب می آید، همانطور که در نمایش های اخیری نشان داده بیشترین سهم را در پیروزی های یووه تا به اینجای کار داشته است.

دیبالا به عنوان “نماد” شناخته خواهد شد!

انتظار می رود که تماس های غیر رسمی و مکرر بین خورخه آنتون مدیربرنامه های وی و فابیو پاراتیچی، منجر به مذاکره رسمی تر برای تمدید قرارداد دیبالا و افزایش حقوق وی به ۱۰ میلیون یورو در سال شود.

دیبالای جوان از نگاه سران یوونتوس به عنوان “نماد” این باشگاه به حساب می آید و مدیران بیانکونری معتقدند که وی در دراز مدت، بازوبند کاپیتانی را بدست خواهد آورد، درست مانند افسانه باشگاه، الساندرو دل پیرو!