پائولو دیبالا معتقد است که بازیکنان یوونتوس با کاهش دستمزد به دلیل شیوع ویروس کرونا کار صحیحی انجام دادند.

پس از مثبت بودن آزمایش کرونا برای الماس تورین، وی نزدیک به دو هفته است که در قرنطینه خانگی حضور دارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – دیبالا در مصاحبه ای مدعی شد که در خصوص بیماری کرونا با کریستیانو رونالدو هم تیمی خود در یوونتوس نیز صحبت کرده است.

دیبالا به خبرنگاران گفت: “این یک بحث روانی است، در ابتدا شما را می ترساند اما اکنون بهترم.”

“منو اوریانا هنوز هیچ علائمی نداریم. قبلا سریع خسته میشدم، می خواستم تمرین کنم اما بعد از پنج دقیقه نفس تنگی میگرفتم.”

“ما فهمیدیم که ایرادی وجود دارد، سپس آزمایشات نشان داد که ما به ویروس مبتلا هستیم. هر روز بسیاری از مردم جانشان را از دست میدهند، شرایط سختی پیش آمده.”

“اداره کردن این وضعیت دشوار است، به همین دلیل است که بسیاری از کشورها پزشکان خود را در دسترس همه قرار میدهند (اقدام ادی راما نخست وزیر آلبانی و ارسال ۳۰ پزشک به ایتالیا). باید مراقب باشید. مردم مجبورند در خانه بمانند.”

همچنین لا جویا در مورد رابطه خود با لیونل مسی گفت که به دلیل سبک بازی، این دو نفر نمی توانند در کنار یکدیگر بازی کنند.

“نظر من در مورد او؟ شاید باید آن را متفاوت می گفتم، هرگز سعی نمی کنم از هم تیمی هایم انتقاد کنم.”

وی همچنین گفت: “من در مورد او مصاحبه کرده بودم. از نظر تاکتیکی خیلی شبیه هم هستیم. دوست دارم تلاش بیشتری برای آرژانتین داشته باشم تا هم در تیم و هم در سطح شخصی به نتایج بهتری برسم.”

“من در جام جهانی بازی کمی انچام دادم، من همیشه به تصمیمات مربیان احترام گذاشته ام، بازی برای تیم ملی اعتبار زیادی دارد.”

دیبالا به مدت دو فصل در کنار کریستیانو رونالدو بازی کرده و رابطه خوبی را در زمین و خارج از زمین با وی ایجاد کرده است.

“هیچ یک از ما یکدیگر را نمی شناختیم، اما به محض ورود او دوست خوبی پیدا کردیم، او بسیار اجتماعی است و همیشه در دسترس است. من واقعا از شخصیت خوب او تعجب کردم.”

در طی سفر برای یک بازی به او گفتم: “در آرژانتین به دلیل رقابتی که با تیم ملی پرتغال داریم به عنوان رقیب ما شناخته میشوید، اما زمانی که شناخت بیشتری به شما پیدا کردم با شخص دیگری آشنا شدم که مرا شگفت زده کرد.” سپس رونالدو خندید و پاسخ داد: “من همینگونه هستم. عادت دارم این انتقادات را دریافت کنم.”

بازیکنان یوونتوس در اقدامی جالب، با کاهش دستمزد در ۴ ماه پایانی موافقت کردند و در مجموع ۹۰ میلیون یورو از دستمزد بازیکنان و مربی کاهش یافت.

“کیه لینی با رئیس صحبت کرده بود، سپس در چت گروهی ما در مورد آن صحبت کردیم، نظرات مختلفی وجود داشت، شرایطی وجود داشت برای تعداد بازی بازیکنانی که دستمزد آنها دو بندی بود، اما این بهترین کاری بود که باید انجام شود.”