آندرا پیرلو هافبک پیشین بیانکونری در گفت و گو با تلویزیون یوونتوس اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی زانوی راستش، پنج بازی را فقط با پای چپ انجام داده بود.

این افسانه ایتالیایی در برنامه “در خانه با یووه” تلویزیون یوونتوس در کنار هم تیمی های سابق آندره بارتزالی و الساندرو ماتریت ماس ویدئویی برقرار کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این بحث دلچسب همانند عادت با جک های بارتزالی آغاز شد. بارتزالی گرفت: “در کنار سختی های زیادی که متحمل شدم، شوخی های زیادی میکردم. به ویژه سال گذشته در آمریکایی جنوبی. یک روز ماشینم را دیدم که کلی پولک به آن چسبیده شده بود، مجبور شدم آن را پنج بار بشویم!

بارتزالی پس از آن به تمجید از پیرلو و نقشی که او در یووه داشت پرداخت: “پیرلو همه جا را زیر نظر داشت، او با الهام پردازی از نظر تاکتیکی بهترین بود.”

سپس پیرلو گفت: “چند بازی را فقط با پای چپم انجام دادم، زانوی راستم دچار مشکلی شده بود و فقط از پای دیگرم استفاده می کردم. بازی مقابل تیم های لچه، نوارا، لاتزیو و ناپولی را به یاد دارم.”

بارتزالی، پیرلو و ماتری گل های مورد علاقه خود را که با پیراهن یوونتوس به ثمر رسیده اند به خاطر آوردند.

ماتری ابتدا گفت: “فینال جام حذفی ایتالیا برابر لاتزیو، آخرین بازی من در پیراهن سیاه و سفید بود که به ما اجازه داد یک جام فتح کنیم.”

بارتزالی گفت: “پنالتی در جام حذفی ایتالیا مقابل اینتر میلان. احساس خاصی بود.”

پیرلو در پایان گفت: “گل مقابل تورینو در دربی در آخرین ثانیه های بازی، شادی بزرگی بود.”