الساندرو دل پیرو اسطوره باشگاه یوونتوس، پائولو دیبالا ستاره این روز های یووه را مورد ستایش قرار داد و معتقد است که او آماده پوشیدن بازوبند کاپیتانی است. “او بازیکن کاملی شده است.”

به نظر می رسید که لا جویا تابستان گذشته یووه را ترک می کند و منچستر یونایتد و تاتنهام آماده به خدمت گرفتن او بودند. با ماندگاری در تورین، وی توانست جایگاه خود را در تیم ساری کسب کند و به عنوان بهترین مهاجم هدف خود را به اثبات رساند.

دیبالا بازیکن کاملی است

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – دل پیرو به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: “دیبالا چند بار بازوبند کاپیتانی را پوشیده است و این اتفاق در حالی رخ داده است که او را شایسته لقب کاپیتانی در یوونتوس دانسته اند.”

“با توجه به شناختی که از او دارم، عملکرد او در داخل و خارج از زمین قابل ستایش است، فکر می کنم که پائولو در ماه‌های اخیر واقعا به بلوغ حرفه ای رسیده است. با اتفاقاتی که در طول تابستان رخ داد، نمایش بسیار خوب او نشانگر میزان رشد او است.”

“ما می دانستیم او بازیکنی است که عاشق درخشیدن و سخت تمرین کردن است و امروز احساس می کنم او بازیکن کاملی شده است.”

باوجود خداحافظی دل پیرو از بیانکونری پس از نزدیک به ۲۰ سال بازی در این تیم، وی همچنان هوادار سرسخت یووه، تیمی که او بیشترین بازی دوران ورزشی خود را با آن انجام داد باقی مانده است.

با اشتیاق کودکانه طرفدار یوونتوس بودم

وی گفت: “با اشتیاق کودکانه طرفدار یوونتوس بودم، در هرچیزی که میتوانستیم برنده باشیم پیروز شدیم، از جمله عنوان قهرمانی سری بی که در زمان سختی برای باشگاه به ارمغان آوردیم و آن را قبل از صدرنشینی در جدول انجام شده میدانستیم.”

پینتوریکو در خصوص آخرین بازی با پیراهن بیانکونری گفت: “آخرین مسابقه برابر آتالانتا (بازی خداحافظی پینتوریکو) بیشتر از فتح هر جامی ارزش داشت. در یک کلمه نمیتوانم اشتیاق آن روز و در آغوش گرفتن میان هم تیمی هایم و افراد حاضر در ورزشگاه را توصیف کنم.”

این عشق بدیهی و بی نظیری است

حتی خواندن در خصوص تو، اشتیاق بیشتری در قلب هواداران ایجاد میکند، اسطوره سال های نچندان دور بانوی پیر در ادامه گفت: “این عشق بدیهی و بی نظیری است و هرگز پایان ندارد. داستان من با یووه بی نظیر است. توصیف آن آسان نیست.”

“یووه می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود؟ یووه پتانسیل کسب آن را دارد، آنها فصل گذشته نیز توانایی فتح جام را داشتند. اکنون ۷ یا ۸ تیم پتانسیل یکسانی برای برنده شدن در دارند. اما یووه می تواند این کار را انجام دهد.”