بوآتین: “برتری فراموش نشدنی”

خبرنگار: مدیر

لیزا بوآتین که مانند تمام افراد در قرنطینه خانگی است، در مصاحبه با سایت باشگاه یوونتوس برخی از خاطرات شیرین خود را مرور کرد.

او گفت: “خوشبختم که افتخارات زیبایی همچون بازی در جام جهانی زیر ۱۷ سال در کاستاریکا، گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا برای برسیا و کسب اولین اسکودتو همراه با یووه، تجربه زیبای حس برتری در ورزشگاه آلیانز و جام جهانی فرانسه را در کارنامه‌ام دارم. کسب مقام دومی در فینال مقابل فیورنتینا در سوپر جام ایتالیا، در لا اسپزیا نیز شیرینی خاص خودش را دارد.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بازی در ورزشگاه آلیانز مقابل ویولا: برتری، مطمئناً جایگاه ویژه ای را اختصاص میدهد: “یک روز فراموش نشدنی در ورزشگاهی مملو از تماشاچی همراه با حضور بازیکنان تیم اصلی باشگاه، وقتی برای گرم کردن به زمین آمدیم، خاطرات احساساتی شیرین از آن روز باقی مانده است.

ورزشگاه پر از تماشاچی، همراه با گلی که به ثمر رسیده شد. حس خوب آن رو همیشه درون ما خواهد جوشید. برای من هفته خاصی بود زیرا چند روز قبل از بازی مادربزرگم درگذشت و نمیتوانستم خودم را آشفته کنم، هفته خیلی مهمی در پیش داشتم و می خواستم روی بازی تمرکز کنم.”

اکنون زمان آن رسیده که به آینده نگاه کنیم و رویا پردازی کنیم، به عبارتی رؤیای حضور دوباره در آلیانز: “با توجه به اخباری که اخیراً منتشر شده (همه گیری ویروس کرونا)، چرا رؤیای بزرگ نبینیم!؟ آرزو میکنم دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه خانگی مان انجام دهیم.”