آرون رمزی هافبک باشگاه یوونتوس معتقد است که کریستیانو رونالدو هم تیمی‌اش یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است.

این ملیپوش ولزی با نیل هوران خواننده جوان ایرلندی در اینستاگرام به طور زنده گفت‌وگو کرد و در مورد تصمیمش برای پیوستن به بیانکونری در تابستان گذشته، علی رغم داشتن  پیشنهادهایی دیگر از سایر باشگاه ها گفتگو کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – او سخنان خود را اینگونه شروع کرد “یوونتوس باشگاه بزرگی است، از باشگاه های دیگری هم پیشنهاد داشتم، اما احساس کردم که آنها علاقه بیشتری به من دارند، تاریخچه‌ و بازیکنان خوبی در اختیار دارند.

وی گفت: “در چند سال گذشته و در لیگ قهرمانان اروپا آنها بسیار خوب عمل کرده اند و تلاش زیادی کردند، بنابراین می خواهم به آنها کمک کنم تا بتوانم در فتح لیگ قهرمانان اروپا نقشی ایفا کنم.

همچنین آنها قهرمان سریالی هستند. آنها قهرمانی را جام به جام تجربه میکنند، این چیزی است که می خواستم به آن برسم، جایی که در هر فصل برای دو، سه یا چهار جام قهرمانی رقابت کنم.”

رمزی این فصل در کنار کریستیانو رونالدو بازی میکند.

وی گفت: “او ورزشکار استثنایی است، او اول از همه در سالن بدنسازی است، ابتدا تمام تمرین های روزمره خود را پشت سر می گذارد و سپس وارد زمین میشود.

“او یک برنده است، می خواهد در هر بازی برنده شود، هر بازی‌ای که باشد حتی بازی های کم اهمیت، پس از آن در آنجا ضربه های آزاد و چیزهایی مانند آن و شوت های غیر قابل مهار را تمرین خواهد کرد.

“نیازی نیست که من از او تعریفی کنم، او باورنکردنی است، او یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است.”