جیانی بالتزارینی، خبرنگار مدیا ست درباره بازار نقل و انتقلات یوونتوس در تابستان امسال از جمله درباره آینده دیبالا، دی لیخت و رودریگو بنتنکور توضیحاتی داد.

وی گفت: “به نظر می رسد یوونتوس در ماه های آینده در پی ایجاد تغییرات بزرگی در ترکیب تیم است، در حالی که سری آ در ماه ژوئن دوباره آغاز می شود و در مدت کوتاهی پس از آن پنجره نقل و انتقالات بسته خواهد شد.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بر اساس توصیحات بالتزارینی دی لیخت علیرغم ارتباطاتش با بارسلونا در هفته های اخیر در تورین خواهد ماند. این اخبار درباره دی لیخت توسط فابریزیو رومانو، خبرنگار پیگیر اخبار نقل و انتقالات در اسکای اسپورت نیز تایید شده است.

علاوه بر دی لیخت انتظار می رود دیبالا نیز در یوونتوس باقی بماند و در آستانه تمدید قرارداد با بیانکونری ها است. رودریگو بنتنکور نیز در آستانه تمدید قرار داد خود با یوونتوس تا سال ۲۰۲۴ با افزایش دستمزد ۲.۵ میلیون یورو قرار دارد.

در صورت دریافت پیشنهاد مناسب متیا دی شیلیو می تواند باشگاه را ترک کند، در حالی که لوکا پلگرینی پس از یکسال بازی به صورت بازیکن قرضی در کالیاری به تورین بازخواهد گشت. ایگواین اما با ورود به سال آخر قرارداد خود با یوونتوس به نظر می آید قصد ترک باشگاه را دارد و گزارشهایی مبنی بر فروش او به دیگر باشگاه ها یا فسخ قرارداد با رضایت طرفین وجود دارد.