بر اساس گزارشات منتشره در منابع خبری، دو باشگاه یوونتوس و منچستر یونایتد در حال مذاکره برای تبادل پل پوگبا هستند. این بازیکن ۲۷ ساله قصد دارد این تابستان منچستر یونایتد را ترک کند، این درحالی است که یوونتوس و رئال مادرید مهم ترین تیم های خواهان او هستند.

جیانلوکا دی مارتزیو خبرنگار نقل و انتقالات ایتالیایی در گفتگو با اسکای اسپورت انگلیس، مدعی شده که بیانکونری مدتی است که با شیاطین سرخ برای مبادله احتمالی پوگبا در ارتباط هستند: “به نظر من پوگبا می تواند منچستر را ترک کند زیرا یکسال از قرارداد او باقی مانده است.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – دی مارتزیو ادامه داد: “وقتی فقط یکسال از قرارداد او باقی مانده است، تمدید قرارداد با او مشکل خواهد شد.”

“منچستر یونایتد پوگبا رو مهم ترین بازیکن خود نه فقط در زمین بلکه در بازاریابی و تجارت و در همه امور می داند.”

“اما شرایط مربوط به قرارداد پوگبا، ماندن او در منچستر را سخت می کند.”

“رئال مادرید به دنبال پوگبا است، زین الدین زیدان از تابستان گذشته خواهان او بوده است.”

“یوونتوس خواهان بازگشت پوگبا است ولی فقط به دنبال مبادله با منچستر است. بنابراین باید دید که آیا منچستر یونایتد به بازیکنی در یوونتوس مانند میرالم پیانیچ و داگلاس کاستا احتیاج دارد تا با پوگبا معاوضه کند.”

“من می دانم یوونتوس و منچستر یونایتد حتی در روزهای اخیر با هم در ارتباط بوده اند، زیرا یوونتوس به انجام این گونه معاملات علاقه مند است.”