کلودیو مارکیزیو، هافبک سابق یوونتوس معتقد است تیم کنونی یوونتوس اولین تیمی خواهد بود که عنوان قهرمانی را نخواهد پذیرفت، البته اگر قرار باشد بدون انجام ادامه بازی ها قهرمان مشخص شود.

سری آ تا تاریخ ۱۸ می در محدودیت باقی می ماند و پس از آن به تیم ها اجازه تمرین داده خواهد شد. با وجود پیشنهاد مبنی بر برگزاری ادامه لیک پس از ۱۸ می، صحبت هایی درباره تعیین قهرمان از طریق بازی پلی آف یا اعطای عنوان قهرمانی به تیمی که هم اکنون در صدر جدول است طرح می شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – کلودیو مارکیزیو به اسپورت مدیاست گفت: ” من در صورتی که همه از جمله حکومت و باشگاه ها وظایف خود را انجام دهند، طرفدار ادامه برگزاری فصل هستم.”

اهدای اسکودتو به یوونتوس؟

” من فکر می کنم در صورت عدم برگزاری ادامه فصل، بازیکنان کنونی یوونتوس اولین تیمی خواهند بود که آن را نخواهند پذیرفت و اگر ما در چنین شرایطی قرار بگیریم باید برای مواجهه با آن به فکر راهکار باشیم.”

” یوونتوس اکنون مورد توجه و مدنظر است زیرا در صدر جدول حضور دارد، ولی باید دید تا انتهای فصل چه می شود.”

ترک باشگاه؟

” من عاقلانه ترین تصمیم را گرفتم. حتی در حال حاضر من تمرین زیادی می کنم اما بازی کردنم در سطح معینی است.”

پوگبا؟

” من در آخرین دیدارم با پوگبا از او پرسیدم ” میخواهی بروی به منچستر چه کار کنی؟” او باید در یوونتوس می ماند. من امیدوارم او برگردد، بازگشت او هم برای خودش هم برای یوونتوس خوب است.”

مائوریتزیو ساری؟

” تفسیر او از فوتبال همواره مورد علاقه من بوده است. هر تیمی فضای خاص خود را دارد و این آسان نیست. او کاری را انجام می دهد که از او خواسته شده است.”

کریستیانو رونالدو؟

” او از بهترین های تاریخ فوتبال است. من متاسفم که نتوانستم در کنار او بازی کنم.”

پائولو دیبالا؟

” تماشا کردن او یک جلوه واقعی است. و اکنون وابسته به مربی است که بهترین عملکرد را از او بگیرد.”