سفری به گل های یوونتوس در این فصل

یوونتوس هفتاد و یک گل در سی و هفت مسابقه در این فصل به ثمر رسانده است: ۵۰ گل در لیگ، ۸ گل در جام حذفی ایتالیا، ۱۲ گل در چمپیونز لیگ و یک گل در سوپرکاپ ایتالیا.
آخرین گل تیم که امضای پائولو دیبالا پای آن ثبت شده است.

یووه چگونه امتیاز کسب می کند

اولین گل فصل توسط کاپیتان کیلینی به ثبت رسید، که سبب شد اولین سه امتیاز فصل به دست بیاید. یک گل دیگر توسط دانیلو که مدافع است به ثمر رسید، کسی که پس ۲۹ ثانیه از ورودش به زمین توانست در مقابل ناپولی گل زنی کند. آن ها تنها مدافعانی نیستند که در این فصل گل زنی کرده اند: بونوچی ۴ بار توانسته راه پشت دروازه ی رقیب را پیدا کند و موفق به گل زنی بشود، دو گل برای دلیخت (که اولین گل او در دربی دلامول به ثمر رسید) و دمیرال که مقابل رم موفق به گل زنی شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – خوآن کوادرادو که اغلب سمت راست_عقب بازی می کند دو بار موفق به گل زنی شده است.او در بیشتر موقعیت هایی که در زمین فراهم می شود به کار برده می شود. اولین گل او در این فصل، اولین امتیاز مقابل اتلتیکو مادرید در ورزشگاه وندا متروپولیتانو بود که همچنان در لیست یکی از گل های تماشایی است که به ثمر رسانده است. و البته پائولو دیبالا هم هست که: ۱۳ گل در کل ثبت کرده است (۲ گل با پای راست) و در مجموع توانسته از راه های مختلف گل زنی کند. از گوشه ی محوطه ی پنالتی گرفته تا خارج از محوطه ی جریمه، درحالی که داشته دریبل میزده، به ثمر رساندن گل هوایی، که همه ی این ها در دقت و قدرت کامل صورت گرفته است…

در بحث به ثمر رسیدن گل با پای چپ، کریستیانو رونالدو چهار گل را به نام خود ثبت کرده است. اون در صدر گل زنان یوونتوس با ۲۵ گل است. واضح است که بیشترین گل های زده شده توسط CR7 با پای راست او صورت گرفته، اما ما نمیتوانیم ضربه های سر او را فراموش کنیم، مخصوصا آن ضربه سر مقابل سمپدوریا که او بر فراز آسمان پرواز کرده بود. و بالاخره رونالدو در مواقع ضروری هیچوقت از نقطه ی پنالتی ناامید نشده است.

گل هایی هم هستند که نتیجه ی کار تیمی هستند، و در اینجا دو گل درخور توجه وجود دارد که به خوبی بیانگر این مطلب است… هر دو گل توسط گونزالو هیگواین به ثبت رسیده است:
یکی در مقابل اینتر در سن سیرو و یکی در کاپ ایتالیا در مقابل اودینزه در استادیوم آلیانز. دو حرکت تماشایی، که نتیجه ی آن دو گل چشمگیر بود. به عنوان دستیار، پیپیتا هم در گل زنی فوق العاده ی داگلاس کاستا به لوکوموتیو موسکو شرکت کرد.

به ثمر رسیدن گل هایی که توسط یک بازیکن میانی صورت گرفته که سنگینی تیم بر دوش آن ها قرار دارد:این ها تقریبا هیچوقت پیش پا افتاده نمی شوند. آرون رمزی چهاربار گل زنی کرده است، میرالم پیانیچ سه گل و متیودی دو گل و رودریگو بنتاکور یک گل. مرد ولزی با مهارت های خود، خودنمایی می کند (همچنین متئودی و بنتاکور که واضح هست که از این نظر درحال رشد هستند)، درحالی که پیانیچ با مهارت و ضربات عالی از راه دور مقابل اسپال، برزسیا و بولوگنا این مراحل را پشت سر گذاشته است.