سفر توپ به درون تور دروازه برای بیانکونری

به همراه سوپرکاپ ایتالیا که درحال حاضر در گنجینه ی جام های این فصل قرار دارد، بیانکونری در وضعیتی قرار دارد که می تواند از جایگاه خود در فصل گذشته کوپا ایتالیا دفاع کند، به خوبی در جایگاه اول با ۹ امتیاز پیشتاز است. فصل بانوان یوونتوس اینگونه شکل گرفته است که آن ها منتظر هستند تا متوجه ی این بشوند که در آینده چه چیزی می شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – هرنتیجه ایی با یک تیم مستحکم و منسجم ممکن است، که فشرده ترین مدافع و همچنین پرکارترین خط حمله ی لیگ را دارد. در کل ۴۸ گل به ثبت رسیده است که ۱۶ تای آن ها در مسابقات سری آ بوده است، درحالی که ۱۴ تای آن ها در کاپ ایتالیا و دو گل در سوپرکاپ. آندریا استاسکوا تنها بازیکن یوونتوس است که در هرمسابقه در این فصل گل زنی کرده است که شامل چمپیونز لیگ بانوان هم می شود.

در مجموع بیانکونری ۶۵ گل در ۲۱ مسابقه به ثبت رسانده است.

چگونه یووه امتیاز کسب می کند

قدرت همه ی این گل ها به راحتی قابل شناسایی هستند، حتی بدون آنالیز کردن آن ها. اولی، بدون شک، توپ های هوایی هستند؛ خیلی از گل ها توسط ضربه ی سر به ثمر رسیده است، علی الخصوص با تشکر از کریستیانا گیرلی که ۱۶ گل در ۱۶ بازی به ثبت رسانده است. اما این نمیتواند باعث از یاد بردن ضربات سر دیگر هم تیمی های او شود: از لیندا سمبرانت تا آندریا استاسکوا و در ادامه سوفیا پدرسن و کاپیتان سارا گاما.

دیگر کلید این کارخانه به دست چپ پاهاست: ولنتینا کرنوا شش گل در این فصل به نام خود ثبت کرده است، یکی از این گل ها با پای راست خود که ضعیف است به ثمر رسیده است. ولنتینا کمک های ارزشمندی را به هم تیمی های خود ارائه داده است که به ما اجازه می دهد که شاهد حرکت های زیبایی باشیم، حرکاتی که کار فورواردها را بسیار آسان تر می کند. این امتیاز های به دست آمده به سبب مانورهای روزانه ی تحت نظر مربی آن ها ریتا گورینو می باشد.

واضح است که حملات او از سطح خوبی برخوردار است. شوت پای چپ از راه دور آریانا کاروسو در کاپ ایتالیا هم قابل توجه است، درحالی که به آئورورا گالی راست پا هم هم در مقابل پینک اسپورت نمیتوان بی توجه بود. به غیر از این گل ها و بازیکنان شگفت انگیز، گل هایی هم وجود دارند که گره گشای بازی های سخت هستند، و زمان های کمی وجود دارد که بیانکونری به یک پنالتی به عنوان یار کمکی احتیاج پیدا می کند.