مارسلو مدافع رئال مادرید مدعی شد زمانیکه کریستیانو رونالدو به بیانکونری پیوسته بود، تعدادی از خبرنگاران با کنایه ای (شوخی) ادعا کرده بودند که او را میتوان یکی از بازیکنان یوونتوس دانست.

این بازیکن ۳۱ ساله، از طریق صحبتی در اینستاگرامش اعتراف کرد که علیرغم علاقه ی یووه به جذب وی، او به این زودی تمایلی برای ترک رئال ندارد. او به فابیو کاناوارو در اینستاگرام گفت “من نمیخواهم رئال را ترک کنم و فکر نمیکنم که مادرید هم به هرحال به من اجازه ی رفتن بدهد”.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مارسلو ادامه داد: “من واقعا اینجا خوشحالم. از زمانیکه با خانواده ام به اینجا آمدم، این برایم باورنکردنی بوده است. اگر این درست باشد که یوونتوس مرا می خواهد و اگر بخواهم حقیقت را بگویم، واقعا نمیدانم چه بگویم.”

دو سال پیش از زمانیکه رونالدو از لالیگا به سری آ منتقل شد، مارسلو به تورین نزدیک شده بود.

وی ادامه داد: “چند سال پیش شنیدم که من با یووه قرارداد امضا کردم، که من پیراهن یووه را به تن خواهم کرد، که من نمیتوانم بدون کریستیانو زندگی کنم!”

“مردم چیزهای زیادی میگویند. همه ی این ها برای من خوب بود، بخاطر اینکه دیدم بعضی از هوارادان یوونتوس، ایده ی پیوستن من به یوونتوس را کاملا دوست دارند.”