به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، پول پوگبا حداقل ۱۰۰ میلیون یورو برای یوونتوس هزینه دارد، این در حالی است که هافبک بارسلونا آرتور همچنان مورد توجه ی باشگاه است.

انتظار می رود نقل و انتقالات تابستانی به شدت تغییر کند، به هر حال یکی از هدف های بیانکونری به صورت نقدی در دسترس خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – اسکای اسپورت ایتالیا می گوید روزنامه نگار نقل و انتقالات فابریتزیو رومانو گزارش کرده است که هافبک منچستریونایتد بدون ،هیچ تخفیفی، برای یوونتوس ۱۰۰ میلیون یورو هزینه دارد. یوونتوس همچنین به سمت آرتور بارسلونا رفته است، هرچند که یووه گزارش کرده است که به جذب این بازیکن علاقه مند می باشد، اما او کاملا واضح مشخص کرده است که قصد ترک کردن اسپانیا را ندارد.

ساندرا تونالی جوان یکی از هافبک های پرطرفدار تابستان امسال است و رومانو گزارش کرده است که چندین باشگاه بزرگ، ازجمله یووه، به جذب او علاقه مند هستند. آرکادیوش میلیک بازیکن بین المللی لهستانی هم مورد توجه ی مدیر بیانکونری فابیو پاراتیچی قرار گرفته است اما فعلا فقط در حد یک ایده باقی مانده است، در حالی که یووه به دنبال وینگر والنسیا فران تورس است، هرچند که این بازیکن ۲۰ ساله برای آغاز کار در تورین تردید دارد.