یوونتوس در جهان: کوپنهاگن

خبرنگار: الناز لرکی

داستان سفر بانوی پیر در شهرهایی که او در آن نقش ستاره را داشت.

اولین بازدید از یک مکان جدید همیشه بهترین است. لذت جستجو، جذابیت جدید، کنجکاوی برای تازگی: آن کسانی که هرگز چنین حس خاصی را تجربه نکرده اید، ما شما را به انجام این کار دعوت می کنیم، به محض اینکه بتوانید خانه های خود را ترک کنید. درمورد یوونتوس در کوپنهاگن، نتایج با توجه به این ایده بهبود پیدا می کنند که بهترین ها را فورا می توان تجربه کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این اتفاق در لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۱۵ سپتمبر ۱۹۸۲ رخ داد درواقع، آن ها می گویند که اولین بازی در پایتخت دانمارک بهتر از خوب پیش رفت: یک پیروزی ۴-۱ مقابل هویدوور. دلیل آن؟ میشل پلاتینی به همراه پائولو روسی، سرخیو بریو و آنتونیو کابرینی اولین پیروزی رسمی تاریخی را در کوپنهاگن ثبت کردند.

آزمون های دیگری در چمپیونز لیگ هستند، که تاریخ آن به دهه ی گذشته باز می گردد که به یک اندازه مثبت نیستند، و هردوی آن ها تحت مدیریت آنتونیو کونته بودند. دو تساوی ۱-۱، در مقابل دو رقیب متفاوت. نوردژلند و کوپنهاگن آن دو اثبات کردند که دو مانع با وزن های متفاوت هستند: اولین مسئله که بی ربط بود برای پیشرفت در مرحله ی گروهی انجام گرفت (۲۰۱۲-۱۳)؛ در حالی که دومین مسئله برای رتبه بندی نهایی در مرحله ی گروهی تعیین کننده بود (۲۰۱۳-۱۴). در دو مسابقه شباهت هایی وجود داشت: یووه یک ضعف داشت، که آن هم این بود که به گل زنی میرکو ووچینیچ و فابیو کوالیارلا تکیه کرده بودند، کسایی که توانستند در بازی های مربوطه گل به ثمر برسانند و امتیاز کسب کنند.

سفری به گذشته

اولین بار، درواقع، سفر به گذشته است. بخاطر اینکه برای رئیس سابق، جیامپیرو بونیپرتی، دانمارک تا حدودی قبلا دیده شده بود. برای او، این یک بازگشت به روزهایی در ژوئن ۱۹۵۳، زمانی که بانوی پیر یک سری بازی دوستانه در کشور انجام میداد، که دو مورد در کوپنهاگن برگزار شد.نتایج آن یک پیروزی ۲ بر ۱ مقابل B93 و یک پیروزی ۴ بر ۲ مقابل آلیانس بود. آن یووه، علاه بر این، پر از قهرمانان دانمارکی بود و چالش لیگ قهرمانان فرصتی برای یک بازگشت خوب به میهن به همراه همنشینان گذشته یعنی: کارل آگ پراست، کارل آگ هنسن و جان هنسن بود.