گزارشی از روزنامه گتزتا دلو اسپورت حاکی از آن است که مبادله میرالم پیانیچ هافبک یوونتوس با یکی از بازیکنان بارسلونا شدنی خواهد بود.

گزارش ها در ایتالیا حاکی از ادامه داشتن صحبت طرفین می باشد، با این پیشنهاد که یووه میرالم پیانیچ را در ازای هافبک برزیلی بارسا، آرتور، به بارسا پیشنهاد کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – گتزتا گزارش کرده که پیانیچ حاضر است تا با بیانکونری خداحافظی کند و پیراهن بارسا را به تن کند، او در حال حاضر به صورت فردی با این شرایط موافقت کرده است.

به منظور تکمیل انتقال، دو باشگاه نیاز خواهند داشت که یک شخص مورد تبادل برای قرارداد پیدا کنند، نام های مختلفی برده شده است. آرتور بسیار مورد توجه است و یووه بیشتر از بقیه ی بازیکنان خواهان اوست، اما این بازیکن اعلام کرده بود که علاقه ایی به ترک بارسلونا ندارد. هیچکدام از تیم ها نمی خواهند که پول را در این معامله ی احتمالی قرار دهند، پس یکی دیگر از گزینه های مورد نظر یووه می تواند ایوان راکیتیچ یا آرتورو ویدال به ارزش ۱۵ میلیون یورو باشد، یا مدافع بارسا یعنی نلسون سمدو که ارزش او نزدیک ۳۵ میلیون یورو می باشد، اما این مبلغ باز هم برای بارسا کسری به همراه دارد که باید بپردازد.

پیانیچ با قیمت ۳۸ میلیون یورو از رم به یوونتوس پیوست و الان ارزش او نزدیک ۶۰ میلیون یورو می باشد، درحالیکه که بیانکونری میتوانست قیمت او را تابستان گذشته افزایش دهد.

طبق گزارش گتزتا در این مورد، پیانیچ ۳۰ ساله میداند که این یک شانس است که برای بارسلونا بازی کند و این می تواند یک دیوانگی باشد اگر او به این موقعیت نه بگوید.