هفتاد و یک.

این تعداد کلی گل های بیانکونری در این فصل است، که ۵۰ تای آنها در لیگ به ثمر رسیده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در زیر به حقتیق اصلی درباره ی مهاجمان یوونتوس میپردازیم.

تاثیر CR7

کریستیانو در ۱۱ بازی پیاپی، در یک فصل، توانسته است که گل زنی کند؛ که در این رکورد با کوادرادو و باتیستوتا شریک است. همچنین این با بهترین رکورد شخصی خودش در سال ۲۰۱۴ مطابقت دارد.

رونالدو در ۱۷۳ حرکت شرکت می کند که درنهایت به یک شوت ختم می شود، و این بهترین عملکرد از یک فوروارد در لیگ است. همچنین او موفق شده است که در فصل گذشته هم به همین میزان گل زنی برسد، البته با ۹ بازی کمتر: این بازیکن پرتغالی به طور میانگین در هر مسابقه، ۰٫۹۵ گل به ثمر می رساند، در مقایسه با فصل گذشته که او تقریبا در هر مسابقه ۰٫۶۸ گل به ثمر رسانده است.

CR7 سریع ترین بازیکنی بود که به ۴۲ گل در ۵۲ مسابقه رسید. تا پیش از این مونتلا، شوچنکو و رونالدو با ۵۸ مسابقه این رکورد را در دست داشتند. در چمپیونز لیگ او ۱۸ گل در ۱۲ مسابقه ی خانگی به ثمر رسانده است؛ این شامل ۴ هتریک هم می شود که یکی از آن ها در فصل گذشته مقابل اتلتیکو مادرید به انجام رسید.

این فقط درباره ی گل ها نیست!

خط حمله فقط گل به ثمر نمی رسانند، موارد مهم دیگری هم هستند که میتوانند به آن دست یابند. اگر کریستیانو اولین بازیکن سری آ می باشد که با مجموع (۱۳۰) شوت که (۵۰) تای آنها در چارچوب بوده اند، دیبالا هم یکی دیگر از بیاکونری هست که بیشتر مواقع میزان عبور از بازیکن مقابل رو داشته یعنی؛ (۸۴) مرتبه و (۴۷) بار موقعیت خلق کرده است درحالی که (۴۵) دریبل رو انجام داده است.

به علاوه، کوادرادو در میزان تکل زدن، تحسین برانگیز عمل کرده است: ۴۶ تکل.