این هافبک که یکی از اولین بازیکنان بیانکونری بود که تمرینات انفرادی خود را در کونتیناسا شروع کرد، در مصاحبه با اسکای می گوید: “برای بازیافتن ریتم زمان لازم داریم؛ ما باید ۱۵۰% کار کنیم.”

رودریگو بنتاکور هیجان زده و باانگیزه است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این هافبک اروگوئه ایی که تمرینات انفرادی خود را در محل تمرینات یوونتوس این هفته آغاز کرد، درباره ی احساساتش نسبت به بازگشت به زمین صحبت کرد، اینکه چگونه او قرنطینه را در تورین تجربه کرد و در عین حال چگونه به رشد شخصی رسید.

بازگشت به JTC

“بازگشت به زمین تمرین خوب بود و این حس فوق العاده ایی است که دوباره پاهای خود را در کفش فوتبال حس میکنم.” رودریگو که از دوشنبه تمرینات انفرادی خود را در محل تمرینات آغاز کرده در ادامه گفت: ” من خوبم، خوشبختانه من در خانه هم در این دوران تمرین می کردم. من بی صبرانه منتظر شروع دوباره ی تمرینات گروهی هستم. این زمان می برد که ریتم خود را بازیابی کنیم، اما این خوب خواهد بود. ”

” اگر مجبور شویم دوباره شروع کنیم قطعا سخت خواهد بود: گرما، غیبت هواداران که برای ما بسیار اهمیت دارد، و پیدا کردن ریتم خود. برای انجام اینکار ما باید ۱۵۰% تلاش کنیم. جنبه ی فیزیکی تفاوت ایجاد میکند، اما استحکام ذهنی هم مهم است.”

قرنطینه

” من تصمیم گرفتم که در تورین بمانم، و قرنطینه را به همراه نامزدم و دو تا دوستانم که به دیدن من آمده بودند و اینجا گیر کردند، گذراندم. خوشبختانه عمویم هم که مربی شخصی من می باشد هم بود، او با برنامه ریزی ۷۰ تمرین در ۵۰ روز به من سخت گرفت، اما این برای من خوب بود. ”

” همچنین من چند دوره ی آموزشی برای پرورش زبان انگلیسی خود انجام دادم و چندین سریال تماشا کردم. من واقعا علاقه ایی به نشان دادن زندگی شخصی خود در شبکه های اجتماعی ندارم، من آسوده هستم. ”

اثر بر روی او

این بازیکن اروگوئه ایی اقرار می کند: ” در دوران کودکی من لمپارد و جرارد را تحسین می کردم، و به عنوان یک هافبک من همیشه بوسکتس را دوست داشتم. من تعداد زیادی از فیلم ها و بازی های آن ها را دیدم و این به یادگیری من کمک کرد. ”

” وظیفه ی من؟ من در نقش یک هافبک احساس راحتی میکنم، اما در خط میانی من همه ی پست ها را دوست دارم. این برای من فرقی ندارد، مهم این است که بازی کنم. از وقتی که آقای ساری آمده است همیشه اطمینان خود را به من نشان داده است و من همیشه تلاش میکنم که پاسخ اعتماد او را بدهم، اما من هنوز هم باید خیلی پیشرفت کنم.”