بارتزالی در اینستاگرام خود با انتشار پستی درباره ی جدا شدن خود از کادر مربی گری از باشگاه یوونتوس قدردانی کرد.

این مربی ۳۹ ساله دیروز از کادر آموزشی مائوریزیو ساری خداحافظی کرد و در اینستاگرام خود با انتشار پستی تصمیم خود را به اشتراک گذاشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – بارتزالی نوشت: “امروز یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی ام را گرفتم. یک تصمیم از اعماق وجودم، این بدان معنا نیست که بخاطر این تصمیم رنج نکشیده باشم. اما این امر را ضروری می دیدم که بیشتر با خانواده ام زندگی کنم، چرا که در تمامی این سال ها از تصمیمات حرفه ای من حمایت و من را همراهی کردند.”

“تصمیم گرفتم که امروز خانواده ام را در ارجعیت قرار بدهم، با وجود داشتن یک خانواده دیگر: “یوونتوس”، خانواده ای که من با آن سال ها همبسته و متحد بودم و تا ابد قدردانش خواهم بود. اما این صحیح بود که تصمیمی اتخاذ کنم.”

“فکر و ذهنم پیش کسانی خواهد بود که همیشه با ارزش بالا و حرفه ای و انسانیت تمام در کنار من بودند. آقای رئیس، مربی، فابیو و پاول، اشخاصی که نقش مهمی در رشد کردن من ایفا کردند و با احترام و دوستانه همیشه در کنار من دویدند.”

“قدردانی ها بیشمار است، هم تیمی ها، هواداران و کارمندان باشگاه که هر روز کار میکنند تا یوونتوس را بسازند، درست مشابه همین چیزی که هست!”

من می توانم تمام این قدردانی‌های را با یک جمله معنی دار خلاصه کنم: تلاش تا پایان (تا آخر) زنده باد یوونتوس! ارادتمند همیشگی، آندرا!”