خدیرا: “رونالدو فوق العاده است”

خبرنگار: الناز لرکی

هافبک یوونتوس سامی خدیرا معتقد است که هم تیمی او کریستیانو رونالدو، “یک بازیکن خارق العاده، یک فرد عالی و فوق العاده و یکی از بهترین ها در تاریخ فوتبال می باشد.”

بازیکن بیانکونری در جلسات پرسش و پاسخ در اینستاگرام درباره ی حرفه ی خود صحبت کرد. او گفت: “در طول حرفه ی خود من مربی های بزرگی داشته ام، از هر کدام چیزی یاد گرفته ام. حتی اگر من بعضی جنبه ها را دوست نداشتم، فقط چیزهای مثبت را با خود آوردم.”

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – خدیرا در ادامه گفت: “تحسین برانگیز ترین آن ها برای من خوزه مورینیو بود. بعد از سال ۲۰۱۰ من از اشتوتگارت به رئال مادرید منتقل شدم و او دانش فنی زیادی به من آموخت، او به من اعتماد کرد و همچنین سبب بهبود یافتن من به عنوان یک انسان شد.”

“ما همچنان باهم در تماس هستیم و رابطه ی بسیار خوبی با یکدیگر داریم.”

توجه به سمت هم تیمی فعلی وی، کریستیانو رونالدو، معطوف شد. خدیرا در ادامه گفت: “کریستیانو رونالدو بازیکن خارق العاده‌ای است و شخصیت فوق العاده‌ای است، من در کنار او ۷ سال بازی کرده ام، ۵ سال در رئال مادرید و ۲ سال در یوونتوس، به نظر من او یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است.”

“او بسیار جاه طلب است، همیشه خواهان پیروزی است، حتی در تمرینات، او برای همه الگوست. خوشحال هستم که دوباره با او تمرین و بازی می کنم.”

سرانجام، چند کلمه برای نصیحت فوتبالیست های جوان مشتاق در بازی های مدرن:. “البته که برای رسیدن به آنچه که میخواهید، شما به استعداد نیاز دارید که این خریدنی نیست، اما همچنین به انضباط زیاد و اشتیاق فراوان نیاز دارید.”

“شما هر روز باید سخت تلاش کنید و همیشه تمرکز زیادی داشته باشید، هرگز تسلیم نشوید، هر روز بی وقفه سخت کار کنید، این مهم ترین چیز در فوتبال می باشد.”