ابتلا و بهبودی از کووید-۱۹، بارداری نامزد وی و بازگشت او به میادین: مدافع یوونتوس درباره ی هفته های گذشته صحبت می کند.

او اولین بازیکن در سری آ بود که نتیجه ی تست آن مثبت اعلام شد، او همراه با نامزدش از این بیماری بهبود یافت و پس از بازگشایی دوباره JTC و بازگشت به میدان حتی بیشتر از گذشته قدرت و انرژی مثبت دارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – ماه گذشته مطمئنا برای دنیله روگانی “خاص” بود، همانگونه که خود او در گفت و گو با اسکای اسپورت درباره ی حوادث چند هفته ی گذشته صحبت کرد و از اهداف آینده اش گفت.

دنیله درباره ی مثبت شدن تست و ابتلا به کووید-۱۹ می گوید: “من خیلی خوبم؛ حال و هوای خوبی دارم. من یک ماه “خاص” را پشت سر گذاشتم، اما مسئله ی مهم این است که همه چیز خوب پیش رفت و من خودم را خوش شانس می دانم. همه ی این ها با ترس از شنیدن اخبار آغاز شد.”

“من از انتقال این بیماری به نامزدم که باردار است می ترسیدم. بخاطر حفظ ایمنی، تصمیم گرفتم که بلافاصله به قرنطینه در کونتیناسا بروم و این بهترین و درست ترین کار بود؛ من باید از پزشکان بخاطر حرفه ایی بودن آن ها و مهارت آن ها در اطمینان خاطر ما تشکر کنم. مطمئنا خارج شدن از این شرایط به من و نامزدم قدرت و انرژی مثبت زیادی داد.”

وی سپس با اشاره به شروع دوباره ی فوتبال در آلمان خاطر نشان کرد: “من بوندس لیگا را تماشا کردم و این عجیب بود که استادیوم را خالی ببینم و همچنین نشستن بازیکنان با فاصله از هم روی نیمکت، اما شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا با امنیت بیشتر به میدان برگردید و باید اقدامات لازم برای سلامتی همه انجام بگیرد.”

شماره ی ۲۴ بیانکونری ادامه داد: “هدف من این است که همیشه بیشترین مشارکت را در تیم داشته باشم. اگر مجبور شویم شروعی دوباره داشته باشیم، مسابقات زیادی در کنار هم برگزار خواهد شد و لازم است که برای کمک به یکدیگر آماده باشیم، بخاطر اینکه ما می خواهیم اهداف جمعی را به ثمر برسانیم.”