گونزالو هیگواین مهاجم یوونتوس معتقد است که تیم ریور پلاته تحت هدایت مارسلو گالاردو توانایی زیادی دارد و فکر میکند که برای بازنشستگی به آن جا برگردد.

بنا به گزارش ها این بازیکن آرژانتینی زمانی که برای دیدار با مادر مریض خود به آرژانتین سفر کرده بود با مدیر ریور گفت و گویی داشته است، حدس هایی زده می شود که او ممکن است به باشگاهی که سبب شناخته شدن او شد بازگردد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – هیگواین به TyC اسپورت گفت: “ریور باشگاهی است که به من همه چیز داد، آن ها اجازه دادند به رئال مادرید بروم و پیشرفت کنم، اما نمیدانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. تمام ذهن من در حال حاضر متوجه ی تورین است.”

او گفت: “تیم گالاردو بسیار هیجان انگیز است، آن ها با کیفیت و قوی هستند… وقتی شما بازی آن ها را تماشا می کنید متوجه ی این می شوید که بازیکن شماره ۹ آن ها موقعیت های بسیاری بدست می آورد. واضح است است بازیکنی که قبلا برای ریور بازی کرده است بازی های این تیم را تماشا کند، خود را در آنجا تصور کند و بگوید: چقدر خوب”

هیگواین ادامه داد: “گالاردو همه ی نگاه ها را به سمت خود جذب کرده است. من به بازگشت به ریور و بازنشستگی در آنجا فکر میکنم.”