در طول برگزاری تورنمنت بین المللی باشگاه یوونتوس تمام آکادمی های بیانکونری در سراسر دنیا در این تورنومنت شرکت می‌کنند: این تورنمنت به جای برگزاری در تورین، آنلاین برگزار خواهد شد!

درحال نزدیک شدن به زمان رویدادهای مهم برای آکادمی یوونتوس هستیم: جام جهانی آکادمی یوونتوس.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – اتفاقی که در سراسر جهان رخ داده است و همچنان ادامه دارد، تکرار موفقیت بزرگ سال گذشته را غیر ممکن می سازد، که بیش از ۲۵۰۰ نفر را به تورین کشاند (۱۰۰۰ بازیکن در این فعالیت ها شرکت کردند)، هفته ای فراموش نشدنی از فوتبال، دوستی و سرگرمی.

اما اشتیاق، تمایل به ادامه ی مشارکت و بازی در کنار یکدیگر، دوستی و سرگرمی، متوقف نمی شود. البته به روشی متفاوت از حالت معمول… باشگاه تصمیم گرفته است که فعالیتی را ترتیب دهد که بچه های یوونتوسی در سراسر دنیا در آن مشارکت کنند.

بنابراین، امسال جام جهانی آکادمی یوونتوس در خانه برگزار می شود! از همین رو، هیچکدام از شرکت کنندگان در تورین حضور پیدا نخواهند کرد، اما فعالیت به طور مستقیم به خانه های بچه ها در همه ی کشور ها منتقل خواهد شد.

۶۴ آکادمی یوونتوس وجود دارد که بر اساس سن و در انواع مختلف تمرینات و مهارت ها به رقابت می پردازد.

اصالت، تعهد و البته “هویست یوونتوسی” (یوونتینیتا)، پارامتر های مورد نیاز برای غلبه بر مراحل مختلف گروهی و برنده شدن در آکامی می باشد. برندگان از هر رده ی سنی که بهترین محتوا را تولید کنند خواهند بود، محتوایی که از طریق کانال های اجتماعی یوونتوس به اشتراک گذاشته می شود و باید مورد استقبال همه ی هواداران قرار بگیرد.

اگر چه با یکدیگر فاصله داریم اما در این هفته همه ی ما باهم متحد خواهیم شد، آکادمی ها مجبور به تعطیل کردن شده اند (به جز اداره مرکزی در ویتنام). درواقع بازیکنان آکادمی به همراه دوستان و نزدیکان خود به چالش های سرگرم کننده ایی پرداخته بودند. علاوه بر این، آن ها همیشه از مربیان و مدیران یوونتوس که برای آن ها برنامه های درسی تکنیکی و تمرینات آنلاین آماده کرده اند پیروی می کردند.

باید به آینده خوش بین باشیم: آکادمی های یوونتوس در بعضی از مناطق دنیا از جمله؛ چین، استرالیا و لهستان درحال بازگشایی می باشند. (بدیهی است که با توجه به نشانه های مقامات رسمی محلی این اقدام صورت گرفته است)، و همچنین اولین اردوگاه تمرینی پس از موقعیت اضطراری در سوئد، جمهوری چک و صربستان تایید شده است.

خانواده ی آکادمی یوونتوس به زودی گسترش خواهد یافت: افتتاحیه ها در ایالات متحده ی آمریکا (در سنت لوئیس)، در لندن و استابول برنامه ریزی شده است.

سرانجام، درحالی که منتظر هستیم تا برنده ی جام جهانی آکادمی یوونتوس را اعلام کنیم، تیم بر روی تورنمنت سال ۲۰۲۱ کار می کند، یک رویداد که بازگشت به واقعیت خواهد بود که صرفا یک رویداد ساده نیست اما یک نمایش منحصر به فرد از ارزش ها و شوق یوونتوس از طریق فوتبال خواهد بود برای آن کسانی که پیراهن باشگاه را در سراسر دنیا بر تن می کنند.