شانزده سال بدون “دکتر”

خبرنگار: الناز لرکی

در ۲۷ می ۲۰۰۴، آمبرتو آنیلی ما را ترک کرد.

یک زندگی برای یوونتوس و به همراه یوونتوس. آمبرتو آنیلی که با عنوان “دکتر” شناخته شده است، پس از آنکه با ظرافت و اشتیاق صفحه های فراموش نشدنی تاریخ ما را نوشت، شانزده سال پیش در چنین روزی ما را ترک کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – با او همه چیز بدست آورده ایم، در یک مسیر مشترک که یک عمر به طول انجامید، که ان رسما از سال ۱۹۵۵ آغاز شد وقتی که او به جوان ترین رئیس در تاریخ ما بدل شد. سپس او پس از کسب ۳ اسکودتو از جمله ستاره ی اول و دو جام حذفی ایتالیا، جایگاه خود را ترک کرد.

پیوند او با یوونتوس فراتر از یک وظیفه ی رسمی بود، او در سال ۱۹۹۴ دوباره به سمت خود بازگشت تا از باشگاه مراقبت کند. به همراه یکدیگر، ما دیگر پیروزی ها و لحظات فراموش نشدنی در ایتالیا، اروپا و دنیا را کسب کرده ایم.

۵ اسکودتو، یک کاپ ایتالیا، ۴ سوپر کاپ ایتالیا، یک جام اینترتوتو، یک سوپرکاپ اروپا، یک چمپیونز لیگ و یک جام بین قاره ایی: این ها علاوه بر لیست جام های سیاه و سفید او می باشد.

این یک لیست غنی است، که ما به طور ایده آل همه ی عناوین بدست آمده طی این سال ها را به آن اضافه می کنیم. ما هرگز تو را از یاد نخوایم برد “دکتر” .