رمزی: “ما فوتبال را از دست دادیم”

خبرنگار: الناز لرکی

گفته های آرون رمزی به اسکای. زندگی در و خارج از قرنطینه، و بازگشت به زمین.

نزدیک به سه ماه از آخرین باری که بیانکونری لباس مسابقه را بر تن کرد و پا به زمین گذاشت می گذرد. ۳ ماهی که بازیکنان مجبور بودند به صورت موقت کفش های فوتبال خود را آویزان کنند و دور از هم تیمی های خود تمرینات را در خانه پشت سر بگذارند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در این دوران آرون رمزی در تورین باقی ماند، در این موقعیت به دنبال نکات مثبت بود و در این باره افکار خود را بیان کرد.

این هافبک گفت: “من واقعا احساس خوبی دارم. ما تمرینات انفرادی را شروع کردیم که یک مقدار برایمان عجیب بود اما من احساس امنیت داشتم چون همه پروتکل ها را رعایت می کردند. سپس ما تمرینات کامل تیمی را آغاز کردیم و بازگشت به زمین بازی و انجام دادن کاری که عاشق آن هستیم حس خوبی دارد…”

وی ادامه داد: “ایتالیا یکی از اولین کشورهایی بود که قرنطینه را اجرا کرد. من تصمیم گرفتم که همین جا بمانم. بدیهی است که زمان زیادی در خانه ماندن سخت باشد اما همچنین از این قضیه به صورت مثبت بهره مند شدم، زمان داشتن و بودن در کنار خوانواده ام. من همیشه بابت داشتن این زمان متوالی سپاسگذار خواهم بود”

رمزی درباره ی حضور در زمین هیجان زده است، همه چیز در تورین و در تمام ایتالیا به حالت عادی برخواهد گشت و بازگشت فوتبال که این روز ها به یکی از اصلی ترین موضوعات گفت و گو تبدیل شده است را به زودی شاهد خواهیم بود.

او در ادامه گفت: “من واقعا هیجان زده ام، در مجموع در ایتالیا با همه چیز خیلی خوب برخورد شد. همه چیز به آرامی دوباره آغاز می شود و کشور در حال بازگشت به شرایط عادی جدید است. ما هیجان زده و خوشحال هستیم و از همه ی پروتکل ها پیروی می کنیم.

رمزی افزود: “ما منتظر بازگشت هستیم. بدیهی است که این تجربه ی جدیدی خواهد بود، ما این را در مقابل اینتر تجربه کردیم اما بازی پشت درهای بسته یک مقدار عجیب خواهد بود اما این چیزی است که ما باید برای کامل کردن فصل انجام دهیم. به عنوان فوتبالیست ما میخواهیم که در فضای آزاد بازی کنیم، که تا کنون ما این را از دست دادیم. حتی اگر در این زمان وضعیت متفاوت باشد ما همچنان عاشق بازی کردن هستیم. ما این را از دست دادیم و از بازگشت آن خیلی هیجان زده هستیم.”

آخرین بازی یووه در مقابل اینتر پشت درهای بسته انجام گرفت، که در آن مسابقه رمزی به عنوان یک بازیکن کلیدی موفق به کسب امتیاز شد. رمزی ادامه داد: “این یک بازی عجیب بود. این یکی از بزرگترین مسابقات فصل بود اما جو آن بسیار متفاوت بود، ما تلاش می کردیم که به خود انگیزه دهیم، ما حرفه ایی هستیم و بازی را به روش صحیح انجام دادیم. پیروزی در آن بازی دارای اهمیت بود، ما به صدر جدول بازگشتیم و آن روز ما همه چیز دادیم تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. خوشبختانه زمین را با پیروزی ترک کردیم.”