درود بر روبرتو ساسی

خبرنگار: الناز لرکی

پس از مشارکت “پروفسور” از سال ۲۰۱۱ در موفقیت ها و رشد اساسی باشگاه، تجربه ی او با یوونتوس در ۳۰ ژوئن به پایان خواهد رسید.

در دنیای ورزش به ویژه در فوتبال، او یکی از برترین متخصص های تمرینات ورزشی است، اما در یووه او چه در رختکن تمرینی باشد یا چه در راهرو های اداره باشد، همیشه یک “پروفسور” خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – روبرتو ساسی که در موفقیت های تکرارنشدنی یوونتوس طی این سال ها نقش اساسی داشت، اول به عنوان مدیر بازرسی تمرینات و سپس به عنوان مدیر علوم ورزشی، تجربه ی خود با یوونتوس را در ۳۰ ژوئن به پایان خواهد رساند.

او پس از تجربیات خود با تیم های وارسه، لچه، لاتزیو، آولینو، تورینو، ورونا، سالرنیتانا، فیورنتینا، والنسیا، اتلتیکومادرید، چلسی، پارما، سمپدوریا و دینامو موسکو در سال ۲۰۱۱ به یوونتوس پیوست و نه تنها از نظر ورزشی بلکه در رشد باشگاه نقشی اساسی ایفا کرد.

استفاده از روش های تحقیق نوآورانه و تاسیس و بروزرسانی مداوم دوره های آموزشی امکان توسعه ی “روش یوونتوس” را فراهم کرده است و اکنون به همه ی کارکنان و تیم های یوونتوس گسترش یافته است.

به موارد بالا این ها را اضافه خواهیم کرد: ۸ اسکودتو، ۴ کوپا ایتالیا و ۴ سوپرکاپ ایتالیا، همچنین به لطف حرفه ایی بودن و اشتیاق روزمره ایی که روبرتو ساسی از خود نشان داده به کسب تمامی فتوحات باشگاه در این سال ها کمک کرد.

همه ی یوونتوسی ها از او بابت این سال های خارق العاده سپاسگذار هستند و برای او در آینده ی حرفه ایی وی بهترین ها را آرزو می کنند.

بابت همه چیز ممنون، “پروفسور”!