هن

در اینجا تمام اطلاعات مفید برای آن دسته از کسانی که برای بازی­ های نیمه­ نهایی کوپا ایتالیا بلیط تهیه کرده­ اند، آورده شده.

باشگاه فوتبال یوونتوس با توجه به ویژگی مستقل و غیر مشروط مفاد ملی، تصمیم گرفته است به استثنای قانون­ گذاری قابل اجرای اخیر و همچنین شرایط قراردادی که در حال اجراست. مبلغ بلیط یک نفرۀ پرداخت و خریداری شده هواداران را از طریق کانال­ های رسمی فروش برای مسابقه کوپا ایتالیا بین باشگاه فوتبال یوونتوس در مقابل میلان که در ابتدا برای ۰۳/۴۰ برنامه ریزی شده بود و بعد به تاریخ ۰۶/۱۲ به تعویق افتاد، و با دستور مراجع و مقامات عمومی پشت درهای بسته بازی خواهد شد را بازگرداند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – اینها چند روش دریافت استرداد هزینه پرداختی بلیط مسابقۀ یوونتوس – میلان برای هواداران است که از سه شنبه ۱۶ ژوئن ۲۰۲۰ ساعت ۴ بعد از ظهر آغاز می­ شود:

۱ – هوادارانی که بلیط را از وب­سایت  Sport.ticketone.it یا از طریق مرکز فراخوان Ticketone، خریداری و تهیه کرده ­اند، به طور خودکار و بدون نیاز به درخواست، بازپرداختی برابر با مبلغ روی بلیط به همان شماره حسابی که برای خرید بلیط استفاده شده است، دریافت خواهند کرد.

۲ – هوادارانی که بلیط را از دفتر بلیط­ فروشی خریداری کرده ­اند، باید به صفحه اختصاصی بازپرداخت­ ها با موضوعات فروش بلیط­ ها در وب­سایت Ticketone.it دسترسی داشته و روند درخواست بازپرداخت برای بلیط خریداری­ شده در دفتر بلیط فروشی را دنبال و پیگیری کنند. در این روند از شما خواسته می­ شود تا به شمارهحروف چاپی بروید و یک کپی (رونوشت) از آن کوپن­ ها تهیه کنید. سپس توصیه می ­شود که کیفیت عکس را قبل از ارسال بررسی بفرمایید. نیازی به ارسال کوپن­ها با ایمیل ثبت­ شده نیست. این روند فقط به صورت آنلاین است. فرم بازپرداخت با ضمائم باید در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۲۰ از طریق TicketOne دریافت شود.

۳ – اعضایی که در باشگاه هواداران رسمی نام­ نویسی کرده و بلیط یک نفره خریداری کرده ­اند، باید به منظور دریافت بازپرداخت مبلغ معین روی کوپن، با باشگاهشان، از طریق پورتال اختصاصی و از طرف خودشان با باشگاهی که از آنجا درخواست بلیط داده ­اند تماس بگیرند. اطلاعات بیشتر از طریق پورتال اختصاصی JOFC مخابره خواهد شد.

۴ – هوادارانی که بلیط را از طریق خدمات هواداران یوونتوس تهیه کرده­ اند، دستورالعمل­ هایی مبنی بر چگونگی اقدام از طریق ایمیل اختصاصی دریافت خواهند کرد.

این بازپرداخت برای بازپس گرفتن مبلغ بلیط ارائه می­ شود بنابراین، از درخواست و مطالبه هرگونه خدمات پرداختی و یا مطالبات اضافی توسط ارائه دهندگان خدمات بلیطی، ممانعت و جلوگیری می­ شود.

این عمل بازپرداخت تنها به هوادارانی مربوط می­ شود که بلیط­ هایی برای مسابقه یوونتوس – میلان جام ایتالیا از طریق کانال­ های رسمی یوونتوس خریداری کرده­ اند. تعهدات پرداخت، بسته­ های مربوط به مسابقات چندگانه یا خدمات و خرید بلیط­ های یک نفره برای دیگر بازی ­ها که به این تاریخ به تعویق افتاده ­اند (به عنوان مثال و نه فقط منحصر به یوونتوس در مقابل المپیک لیون در لیگ قهرمانان) مستثنی هستند: راجع به این شرایط و موقعیت ­ها، پیش­بینی­ های باقیمانده از قراردادها و تعهدات موجود نیز، تصمیمات رسمی درباره رقابت­ های معلق حال حاضر را به حالت تعلیق در می­ آورد. اطلاعات و ارتباطات بیشتر در وب­سایت Juventus.com منتشر می­ شود.