مصاحبه ی پس از بازی یووه-میلان

خبرنگار: الناز لرکی

لئو بونوچی و آقای مائوریتزیو ساری درباره ی مرحله ی نیمه نهایی کوپا ایتالیا اظهار نظر کردند.

صحبت های مربی و مدافع یووه پس از هفته ها دوری از زمین، در شبی که یوونتوس به فینال کوپا ایتالیا در رم صعود کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس –  لئوناردو بونوچی و مائوریتزیو ساری در مصاحبه ی پس از بازی چنین گفتند:

لئوناردو بونوچی

“هدف ما صعود به فینال بود. بازی در استادیوم خالی احساس عجیبی بود مخصوصا پس از مدت طولانی دوری از فوتبال. ما مجبور بودیم لحظات تاریکی را پشت سر بگذاریم. ما کیفیت خود را به هواداران اختصاص می دهیم و امیدواریم که بتوانیم همین کار را در چهارشنبه انجام دهیم.

بازی؟ ما بازی را خوب شروع کردیم سپس سرعت خود را از دست دادیم. همچنین میلان هم، با وجود ۱۰ نفره بودن، بازی خوبی ارائه داد.
اما بیایید نیمه ی پر لیوان را ببینیم: ما در بازی پیروز نشدیم اما هدف ما رسیدن به فینال بود.

اشتباه رونالدو؟ حتی بازیکنان بزرگ هم دچار اشتباه می شوند، این یک بدشانسی بود اما برای ما همه ی شرایط مهم و اساسی است. از این پس ما شاهد یک یوونتوس و رونالدوی عالی خواهیم بود.”

مائوریتزیو ساری

“بازگشت به روی نیمکت و دیدن تیم در زمین پس از سه ماه احساس خوبی دارد، حتی اگر هواداران ما حضور نداشته باشند. این برای هیچکس آسان نیست.

تیم در نیم ساعت اول بازی رضایت من را جلب کرده بود. بازیکنان تسلط عالی روی بازی داشتند، سپس ما ریتم و قوت ذهنی خود را از دست دادیم اما در این مقطع زمانی، انجام بازی خطر زیادی به همراه دارد. بازیکنان برای هفته ها تمرین نداشتند و بازگرداندن آن ها به آمادگی کامل فیزیکی و ذهنی، ساده یا اتوماتیک نیست.

این خیلی بدتر از شرایط پیش فصل است، بخاطر اینکه در آن مورد بازیکنان استحکام کمتری دارند و مهم تر از همه فعال باقی می مانند. این به صبر نیاز دارد اما فرضیه ی امشب در نیم ساعت اول بازی مهم بود.

رونالدو؟ او خود را در دسترس قرار داد، همچنین او کمی تا پایان مسابقه رنج کشید اما بازی را که نیاز بود انجام دهد، انجام داد. از دست دادن پنالتی بدشانسی بود. دوست دارم در فینال با چه کسی ملاقات کنم؟ فردا یک بازی خوب خواهد بود اما نکته ی مهم این است که ما به فینال راه یافتیم.”