یووه راهی رم می شود!

خبرنگار: الناز لرکی

یوونتوس پس از تساوی بدون گل مقابل میلان، جای خود را در فینال کوپا ایتالیا در رم برای چهارشنبه ی آینده رزرو کرد.

بیانکونری به خاطر تساوی ۱-۱ در بازی رفت و به لطف قانون گل زده در خانه ی حریف راهی فینال می شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس –  رونالدو پنالتی از دست می دهد و میلان ۱۰ نفره می شود.

پس از سه ماه دوری از فوتبال، بیانکونری با قرار گرفتن مقابل رقیب دیرینه ی خود به میدان بازگشت. داگلاس کاستا تنها پس از گذشت ۶۹ ثانیه از بازی موقعیت خوبی بدست آورد که منجر به گل نشد. چند دقیقه بعد، یوونتوس در دقیقه ۱۵ بخاطر برخورد توپ به دست آندرا کونتی صاحب ضربه ی پنالتی شد.

رونالدو خود پشت توپ ایستاد تا ضربه ی پنالتی را بزند، اما توپ او وارد دروازه نشد و نتیجه ی بازی تغییری نکرد. چند ثانیه بعد دنیلو بخاطر خطای ربیچ بر روزی زمین افتاد و ربیچ پس از دریافت کارت قرمز مستقیم و اخراج از زمین، میلان را ۱۰ نفره کرد.

یووه مالکیت توپ و میدان را در دست گرفته بود و دقیقه ۳۰ بازی موقعیت خوبی برای گل زنی متئودی به وجود آمد که والی او وارد دروازه ی دوناروما نشد. به هر حال بازی تا پایان نیمه ی اول بدون گل باقی ماند.

بازی بدون گل باقی ماند

مائوریتزیو ساری تا دقیقه ی ۶۳، سه تعویض خود را انجام داد. خدیرا، ربیو و برناردسکی را به جای پیانیچ، متئودی و داگلاس کاستا وارد زمین کرد. روسونری در نیمه ی دوم قوی تر بازگشته بود و بیشتر از نیمه ی اول تلاش کرد.

یکی از بهترین موقعیت ها در بازی زمانی بود که بنتانکور ضربه ی کرنری به سمت دروازه ی میلان روانه کرد اما کیائر قبل از رسیدن توپ به دروازه آن را به بیرون دروازه فرستاد.

سپس دیبالا شانس خود را با یک شوت از راه دور امتحان کرد و دوناروما را وادار کرد که توپ را به بیرون از زمین هدایت کند. کوادرادو هم شوت پایانی بازی را به سمت دروازه ی میلان زد اما باز هم ثمر نداشت. علیرغم تساوی در این بازی، یووه بخاطر قانون گل زده در خانه ی حریف راهی رم شد.

ترکیب یوونتوس: بوفون، دنیلو ( تعویض با کوادرادو دقیقه ۸۲)، بونوچی، دلیخت، الکس ساندرو، پیانیچ (تعویض با خدیرا دقیقه ۶۳)، بنتانکور، متئودی ( تعویض با ربیو دقیقه ۶۳)، داگلاس کاستا (تعویض با برناردسکی دقیقه ۶۳)، دیبالا، رونالدو.

بازیکنان ذخیره: شزنی، پینسولیو، د شیلیو، روگانی، خدیرا، ربیو، موراتور، کوادرادو، برناردسکی، اولیویری، ووریونی، زیماناچیا.

ترکیب میلان: دوناروما، کونتی(تعویض با سائلمیکرز دقیقه ۸۸)، کیائر، رومانیولی، کالابریا( تعویض با لاکسالت)، کسیه( تعویض با کرونیچ دقیقه ۸۲)، بن ناصر، پاکتا(تعویض با کولمبو دقیقه ۸۲)، چالهان اوغلو، بوناونتورا ( تعویض با لیائو دقیقه ۵۲)، ربیچ.

بازیکنان ذخیره: بگوویچ، دوناروما، گابیا، دوآرته، کرونیچ، لاکسالت، بیگلیا، برسیانینی، سائلمیکرز، لیائو، کولومبو، اولزر.

جهت مشاهده آمار کامل بازی کلیک کنید