دروازه بان افسانه‌ای یوونتوس احساس می‌کند که سرمربی اش در ۱۲ ماه آینده نتایج بهتری را در بانوی پیر کسب خواهد کرد.

یوونتوس در حال حاضر در صدر جدول با یک امتیاز برتری از لاتزیو قرار دارد و قصد دارد نهمین قهرمانی پیاپی سری آ خود را کسب کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – جانلوییجی بوفون در آستانه فینال کوپا ایتالیا، مصاحبه با DAZN ایتالیا انجام داده که در ادامه به آن می پردازیم.

یوونتوس واقعی

من معتقدم سال آینده ما این فرصت را خواهیم داشت که ساری واقعی و یووه واقعی زیر نظر ساری ساری را ببینیم. بعد از گذشت سالها ، وقتی تغییری ایجاد می کنید، محرکه های فردی و تمایل به پاسخگو بودن دستورات سرمربی جدید چیزی است که تفاوت ها را رقم می زند.

دیبالا

سری آ در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در سراسر کره زمین به حالت تعلیق درآمد، در حالی که ایتالیا از ۲۳۸۰۰۰ مورد بیماری تعداد ۳۴۴۰۵ نفر درگذشت.

مهاجم یووه، پائولو دیبالا یکی از فوتبالیست هایی بود که به این بیماری مبتلا شد ، اما از آن زمان بهبودی کامل یافت و انتظار می رود با بازگشتش عملکردی مناسب داشته باشد.

به گفته بوفون : دیبالا از ۳۵ بازی آمار ۱۳ گل و ۱۲ پاس گل را به ثبت رسانده است بنابراین او بخش مهمی از خط حمله یووه است که در هر زمان از بازی می تواند تعیین کننده باشد؛داشتن پائولو دیبالای آماده برای ما مثل یک نعمت است.

رونالدو

کریستیانو رونالدو در حال حاضر در ۲۲ بازی لیگ به ۲۱ گل رسیده است، این رقمی است که او در کل فصل ۱۹-۲۰۱۸ سری آ کسب کرد.

بوفون معتقد است که رونالدو قهرمان غیرقابل انکار تاریخ فوتبال است و تاکنون عزم و اراده، بی رحمی و ذهنیتی مثل رونالدو را در هیچ کس ندیده ام.