سرمربی بیانکونری در دیداری مطبوعاتی درباره ی فینال کوپا ایتالیا صحبت کرد.

پس از حذف میلان و اینتر در مرحله ی نیمه نهایی، فردا شب یوونتوس و ناپولی در دیدار فینال کوپا ایتالیا در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – در آستانه ی این رقابت بزرگ مائوریتزیو ساری، سرمربی بیانکونری در استادیوم آلیانز به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

فینال

“برنده شدن هرگز یک نتیجه ی مسلم نیست، انجام دادن اینکار برای بازیکنان، باشگاه و هواداران مهم است. ما به سختی تلاش کرده ایم تا در موقعیتی باشیم که بتوانیم بازی هایی را همچون بازی فردا انجام دهیم، اکنون زمان آن فرا رسیده است که هرچه که در برداریم را به کار بگیریم.

ما در طول فصل مسیر خوبی را پشت سر گذاشتیم تا به این مرحله ای که هستیم برسیم و همچنان برای بدست آوردن همه چیز تلاش می کنیم. اکنون ما نیاز داریم که کمی بیشتر تلاش کنیم تا جام های موجود را تا آنجایی که امکان دارد بدست آوریم و این جاده ی طولانی را تغییر دهیم.”

ناپولی

“در بازی با اینتر من تیمی را دیدم که در ابتدا تلاش میکرد که بر روی حریف فشار زیادی وارد کند اما سپس آن ها عقب نشینی کردند، من نمیدانم که مشکل فیزیکی بود یا به نتیجه مربوط می شد، ما فردا خواهیم دید که آن ها چه نگرشی خواهند داشت. بدیهی است که مقابله با آن ها دشوار خواهد بود بخاطر اینکه آن ها میدانند چگونه به خوبی دریبل کنند و میدانند چگونه در ضدحملات خطرناک ظاهر شوند. اخیرا آن ها سطح بالایی از خود نشان داده اند. ما باید در مقایسه با آخرین باری که مقابل آنها بازی کردیم، از یک سری اشتباهات کوچک پیاپی جلوگیری کنیم، که همین مسئله در آن بازی سبب از بین رفتن تراکم ما شده بود.”

انتخاب تیم

“از نظر تاکتیکی، تغییرات زیادی نمیتوانیم انجام دهیم. سه گانه ی ما مسائل دفاعی را روشن نمی کند بلکه من عمدتا به آن ها موقعیت های دفاعی را واگذار میکنم و در فاز تهاجمی آزادی عمل خواهم داد.

خواهیم دید که دیبالا یا رونالدو در مرکز بازی خواهند کرد و ما چگونه شروع خواهیم کرد، و باید به این نکته توجه داشته باشیم که با آن شکلی که بازی را شروع خواهیم کرد به همان شکل بازی را به پایان نمی رسانیم. در مقابل میلان، کریستیانو در سطح خوبی بود، او انرژی عالی ای داشت و خود را در دسترس قرار داده بود حتی در فاز دفاعی هم کمک کرد. درمورد هیگواین و رمزی باید بگویم که، گونزالو در تمرینات گروهی شرکت نکرده است درحالی که آرون ۲۰ دقیقه با دیگر هم تیمی هایش تمرین کرد. باید ببینیم که آیا آن ها می توانند بخشی از این بازی باشند یا خیر.

“از نظر قوت و نیرومندی، من انتظار هیچ تغییری را ندارم، شرایط شما نمی تواند پس از چند روز کاملا تغییر کند. پس از یک دوره ی طولانی بازی نکردن و نداشتن فعالیت، این یک بازی سخت خواهد بود. ما در مقابل میلان به پرخاشگری زیادی نزدیک شده بودیم. در دست گرفتن بازی قبل از شرایط فیزیکی، نتیجه و احساسات درون زمین سبب شد که ما بتوانیم انرژی های خود را مدیریت کنیم.”

آغازی دوباره

“از نظر ذهنی برای همه این یک دوره سخت خواهد بود اما من بازیکنان را در در بهترین حالت خودشان دیدم: آن ها لبخند بر لب دارند و برای بازی آماده می شوند. حتی شاید من هم بهبود یافته باشم، من صبورتر و منعطف تر شده ام.”