زمانیان قراردادش را با یوونتوس تمدید می کند

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آناهیتا قرارداد جدیدی را تا سال ۲۰۲۱ امضاء کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – زمانیان نیز بعد از امضاء یک قرارداد جدید که او را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ به این باشگاه متعهد می ­کند، در فصل بعد پیراهن بانوان یوونتوس را خواهد پوشید.

او بعد از رسیدن به وینوو از باشگاه فوتبال پاری­سن­ ژرمن در ماه ژانویه، بالافاصله مهارتش را نشان داد و به رخ کشید. تصور اثرگذاری بهتر از این بر روند حرفه­ ای یک نفر در یک باشگاه جدید، آسان نیست: از آنجایی که او فوراً توپ را در چارچوب دروازه نشاند و گل زد. در واقع، اولین بازی او برای یوونتوس و اولین گلش با پیراهن جدید با هم در یک زمان وقتی که به زمین نرئو روکو در مقابل تاوانیاکو رفت اتفاق افتاد. بعد از ۲۲ دقیقه بازی در زمین، به پاس گل بونانسا رسید و توپ را یک ضرب درون دروازه جای داد. او همچنین دومین گلش را در لباس یوونتوس مقابل امپولی در جام ایتالیا به دست آورد.

هر چند فقط این گل­ها نیست … او همچنین، در چندین موقعیت، با مهارت و توانایی­اش با پاس گل به هم­ تیمی­ هایش کمک کرد. پاس بلندش به لیندا سمبرانت مقابل اینتر یک نمونۀ عالی برای این موضوع است. علاقه­ اش به اینکه همیشه خود را در خدمت تیم قرار دهد از آنجایی که هدفش پیشرفت روز به روز هست، به رتبه و درجۀ او می­ افزاید و به آن شاخ و برگ می­ دهد.

تبریک به هیتو. مشتاقانه منتظر دیدن دوباره­ ات در زمین بازی هستیم.