نگاهی به حریف: بولونیا

خبرنگار: الناز لرکی

نگاهی به عملکرد بولونیا در لیگ

بولونیا لیگ را در صورتی آغاز می کند که با ۳۴ امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار دارد، ۱۷ بازی در خانه و ۱۷ بازی خارج از خانه که ۹ پیروزی و ۷ تساوی را رقم زده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – قبل از این استراحت طولانی تیم بولونیا به رهبری سینیسا میالوویچ( که به تازگی قرارداد خود را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ تمدید کرده است) در زمین لاتزیو ۲-۰ شکست خورد. برای یافتن آخرین موفقیت آن ها باید به ۷ فوریه برویم، وقتی که او در یک نمایش آتش بازی رم را ۳ بر ۲ شکست داد. آخرین پیروزی خانگی آن ها در ۱ فوریه رخ داده است که در یک کامبک مقابل برشا، ۲-۱ به برتری رسید.

اورسولینی با ۷ گل زده، گل زن برتر بولونیا محسوب می شود، پس از او پالاسیو با ۶ گل زده، بانی و سانسون ۴ گل زده، سوریانو و بارو ۳ گل زده، پولی ۲ گل زده و اسکاو، اولسن، دنیلو، سانتاندر، زمایلی و کرچی، هرکدام یک گل زده دارند. بازیکنی که بیشترین دقایق را برای بولونیا در زمین بوده است، دروازه بان لهستانی آن ها یعنی اسکوروپسکی می باشد، او در ۲۵ بازی از ۲۶ بازی برای بولونیا به میدان رفته است.

سفر به تورین

در مسابقه ی روز ۱۹ اکتبر در استادیوم آلیانز، بیانکونری به لطف گل زنی رونالدو و پیانیچ، ۲-۱ پیروز میدان شد. یوونتوس بر بازی تسلط داشت، تنها موقعیتی که بر روی دروازه اش خطرساز شده بود به لحظات آخر بازی برمی گردد که با یک سیو فوق العاده از بوفون دروازه نجات یافت. پسران مائوریتزیو ساری ۶۵% مالکیت زمین، ۱۰ شوت در چارچوب از ۲۳ شوت را داشتند.