آمار مربوط به بازی یوونتوس – بلونیا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آمار و فکت های مربوط به بازی امشب مقابل بلونیا.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – این آمار به شرح زیر می باشد:

تقابل دو تیم

یوونتوس از سال ۲۰۰۰ به بعد از ۳۲ بازی مقایل بلونیا در سری آ تنها در یک بازی متحمل شکست شده است آن هم با نتیجه ۲-۰ در فوریه ۲۰۱۱، در حالی که آلبرتو مالسانی روی نیمکت بلونیا حضور داشت. (۲۳برد، ۸ تساوی)

بیشترین تساوی مقابل یوونتوس

یوونتوس بیشترین تساوی خود را در سری آ مقایل بلونیا داشته است. (۴۸)

۱۲ از ۱۳

یوونتوس در ۱۳ مسابقه اخیر خود در سری آ مقابل بولونیا ۱۲ بار پیروز شده و یک تساوی در کارنامه خود دارد. ۸ بار نیز موفق به ثبت کلین شیت شده است.

۷ برد پیاپی

از ابتدای سال ۲۰۱۷، بیانکونری هفت برد پیاپی مقابل بلونیا در لیگ به دست آورده است که هیچ تیمی پیروزی های بیشتری را در برابر حریف واحد در این رقابت ها به دست نیاورده است. (هفت مورد نیز برای ناپولی مقابل سامپدوریا)

در دال آرا

بلونیا ۷۲ بار در بازی های خانگی سری آ با یوونتوس روبرو شده است که ثمره آن ۱۸ برد، ۲۳ تساوی و ۳۱ شکست برای میزبان می باشد.

پالاسیو در خانه

رودریگو پالاسیو در این فصل پنج گل در دال آرا برای بلونیا در لیگ به ثمر رسانده است. او همچنین در مارس ۲۰۱۳ دو گل مقابل یوونتوس با پیراهن بلونیا به ثمر رسانده است.

بلیز و بلونیا

بلونیا تنها تیم سری آ است که بلیز متویدی بیش از یک گل در لیگ به آن زده است. (از جمله اولین گل خود در این رقابت ها در دسامبر ۲۰۱۷)

ساری و سینیشا

مائوریتزیو ساری و سینیسا میهایلوویچ هشت مرتبه در سری آ در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که نتیجه آن ۵ پیروزی برای ساری و ۱ پیروزی برای میهایلوویچ می باشد، دو بازی نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

این بازی دوشنبه ۲ تیر در ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایتالیا و ۰۰:۱۵ به وقت نهران برگزار خواهد شد.