اظهار نظرهایی از دل آرا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

لئوناردو بونوچی، پائولو دیبالا و آقای ساری بعد از بازی با بلونیا مصاحبه کردند.

یوونتوس در این بازی با نتیجه ۲-۰ پیروز میدان شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – پس از پایان مسابقه مائوریتزیو ساری و لئوناردو بونوچی و پائولو دیبالا اینگونه صحبت کردند:

مائوریتسیو ساری

“امروز ما از نظر فیزیکی، بهتر و درخشان ­تر بودیم. ما هفتاد دقیقه بازی خوب و سخت با ریتم و سرعت مناسبی داشتیم. برناردسکی در این بازی به خوبی عمل کرد و این احساس را منتقل کرد که در شرایط خوبی است. او سطح خیلی خوبی بازی کرد و حتی در دفاع نیز عالی عمل کرد. من از کاری که کرد راضی هستم، او شایسته و لایق این هست. او اغلب دست کم گرفته می­شود. دیبالا و رونالدو؟ وجود هر کدام آنها به صورت جداگانه در این سطح، نتیجه بازی­ ها را قطعی می ­کند اما ما باید خودمان را در شرایطی قرار دهیم که هم بتوانیم تا حد امکان از عملکرد آن ها بهره ببریم و هم اینکه یک تیم باقی بمانیم. دلیخت رشد کرده و با نوع فوتبال ما خو گرفته و عادت کرده است و با توجه به سنش او می تواند الگو مدافعان اروپایی شود.”

 لئوناردو بونوچی

“صحبت کوتاهی دارم: برد اساسی و ضروری ­ای بود. اگر مثل امشب بازی کنیم، راضی و خوشحال خواهیم بود. بعد از یک مدت زمان طولانی و دو بازی ضعیف و آرام، کار سختی بود اما مسیر امشب مسیر درستی است. فداکاری، تواضع و اشتیاق برای گرفتن نتیجه به هر قیمتی. وقتی که لحظات سخت ­تر می ­شوند، شما باید مثل امشب به آن واکنش نشان دهید. اگر بازی نهایی را ببازید، با همه چیز همزمان روبرو خواهید شد. ما این را نشان داده­ ایم و امروز عصر آن را دیدیم.”

پائولو دیبالا

“گل من؟ برناردسکی به خوبی مرا پیدا کرد و من با یک ضربه از آن توپ نهایت بهره را بردم چرا که احتمالاً مدافع گمان می­ کرد که توپ را برمی­گردانم. کوپا ایتالیا؟ اگر ما در مقابل ناپولی برنده می شدیم، می­ گفتیم که خوب بازی کردیم، ولی نه هوشمندانه بودیم و نه به لحاظ تاکتیکی به خوبی بازی کردیم. امروز بهتر بودیم، شروع دوباره و یافتن و به دست آوردن اعتماد به نفس در یک زمان کوتاه کار سختی است. امروز من بهترین خودم نبودم اما از این بازی راضی هستم. پیدا کردن شایستگی فقط در چند بازی کار آسانی نیست و ممکن است چند خطا و در نهایت به زمین افتادن در طول بازی صورت گیرد. با توجه به موقعیتم در زمین بازی، هیچ مشکلی ندارم. من به منظور پیدا کردن موقعیت مناسب و درست برای همه، با مربی که به من آزادی عمل می دهد و هم ­تیمی­ هایم صحبت می­کنم.”