ساری: به یک عملکرد محکم و عالی نیاز است

خبرنگار: سجاد عبداللهی

سری آ برای یوونتوس از نو آغاز به کار خواهد کرد، جایی که آن‌ها در دال آرا به مصاف بلونیا خواهند رفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مائوریتزیو ساری مربی باشگاه یوونتوس پیش از مسابقه مقابل بلونیا به مصاحبه با SKY پرداخت که در ادامه به آن می پردازیم:

“لیگ بعد از دو بازی جام حذفی از سر گرفته می شود، در حال حاضر ما در واقع در مرحله پس از آماده سازی هستیم که این مشکلاتی را برای ما به همراه داشته است. مسابقات مهمی در حال حاضر انجام شده‌اند، اما ما نباید فراموش کنیم که پس از ۶۰ روز بازی نکردن به اینجا رسیده‌ایم و آمادگی فیزیکی نمی‌تواند در بالاترین سطح خود باشد. من به شاگردانم گفتم که بازی قبل را فراموش کرده و صفحه را ورق بزنند و درباره بازی‌های بعدی فکر کنند، ما امیدواریم که شرایط فیزیکی و ذهنی را به سرعت بهبود بخشیم تا به عملکردی كه برای ما عادی است برگردیم.”

بلونیا

“بلونیا بسیار خوب کار می‌کند، آن‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند. آن‌ها هم در حمله و هم در ضد حمله تیم خطرناکی هستند، ما باید این مساله را در نظر بگیریم و یک بازی در سطح بالا همراه با احتیاط را ارائه دهیم.”

انتخاب ها

“در حال حاضر، دیدن واکنش‌ها از نقطه‌ نظر فیزیکی مهم است، زیرا در این مرحله، بازی ها مستلزم صرف انرژی بیشتر هستند. در خط حمله ، ما راه‌حل‌های متفاوتی بر روی بال‌ها داریم، که مهاجمین کمتر از آن بهره می برند که باید این موضوع را ارزیابی کنیم. من مدت ها با کریستیانو صحبت کردم زیرا او نباید اعتماد به نفس خود را از دست بدهد، به محض اینکه درخشش خود را دوباره به دست آورد دوباره به همان بازیکن خارق العاده تمام دوران تبدیل خواهد شد. الکس ساندرو دچار آسیب دیدگی شده که خوشبختانه خیلی جدی به نظر نمی رسد، ما هم دیشیلیو و هم دنیلو را داریم که می توانند خود را به خوبی با سمت چپ وفق دهند. پیانیچ؟ داستان مشاجره من با او کذب است، او یکی از بچه هایی است که من با آنها بیشتر صحبت می کنم و مثل کل تیم در دو بازی اخیر او در دقایق ابتدایی خوب بازی کرده اما در طول بازی اندکی افت می کند.”

رشد

“همانطور که قبلا گفتم، مشکل ما این است خلاقیت کمی داریم، زیرا ما درصد زیادی صاحب مالکیت توپ هستیم، اما نمی‌توانیم خطرناک باشیم. من فکر می‌کنم این بخشی از این لحظه است و با بهبود کیفیت بازی خودمان، ما در مرحله اجرای تاکتیک ها نیز بهبود خواهیم یافت.”